Produkty a dresy, Basketbalové vybavení

 
 
Převlečník 01
basketbal_prevlecnik_01
 
 
Převlečník 02
basketbal_prevlecnik_02
 
 
Převlečník 03
basketbal_prevlecnik_03
 
 
Převlečné kalhoty
basketbal_prevlecnik_04
 
SPECIÁLNÍ nabídka
action
action
action
action
action
action
action
action
 
novinky
4.7.2017

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme do svého kolektivu posilu na pozici grafik/grafička. V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem či telefonicky: e-mail: slatinsky@bison.cz, tel. 777943669. Zjistěte více29.6.2017
Vážení zákazníci, v termínu od 3.7.2017 do 7.7.2017 čerpáme celozávodní dovolenou. 
Můžete nás nadále kontaktovat na uvedených e-mailových adresách. Vašim požadavkům se budeme věnovat po jejím skončení.


13.1.2017

 Aktualizovali jsme fotky z naší výroby, tak mrkněte, jak a kde vznikají vaše dresy. Více.21.12.2016

PF 2017

Příjemné prožití svátků vánočních, v novém roce mnoho štěstí a zdraví přeje kolektiv Bison Sportswear, s.r.o. Děkujeme za vaši přízeň v letošním roce a budeme se těšit na spolupráci v roce 2017. V době vánočních svátků od 23.12.2016 - 1.1.2017 bude probíhat závodní dovolená.
Budeme se vám naplno věnovat v pondělí 2.1.2016
 


10.9.2016

ORIGINÁLNÍ TÝMOVÉ VYBAVENÍ - DOKONALÁ PREZENTACE KLUBU, TÝMU, ODDÍLU. Více. Odběr novinek
Chcete-li být informování o aktuálních novinkách a akcích firmy, vložte svůj e-mail.

E-mail

Požadovaný sport

Kontrolní kód

Kontrolní kód
Textil, Otnice
Informace

Převlečníky patří dnes již ke standardům basketbalového oblečení. Hlavní předností převlíkacích trik je zabránění náhlému prochladnutí a tím případnému svalovému zranění. Standardní provedení krátký rukáv, možné provedení: krátký zip, celo zip a také dlouhý rukáv. Basketbalové převlečníky spolu s kalhotami vytvoří dokonalé sladění v designu dle přání zákazníka. Díky svému velice povedenému střihovému provedení patří převlečníky a kalhoty k velice žádanému sortimentu. Převlečníky je možno vyrábět z materiálu dle výběru viz. informace materiály. Velikost určíte dle naší velikostní tabulky. Cena převlečníku v základním provedení je 400,- Kč bez DPH. Kompletní ceník pro basketbalový sortiment najdete tady.

Velikostní tabulka
Pro zobrazení velikostní tabulky a výběr té správné velikosti dresu právě pro Vás klikněte zde.
Vlastní návrh
Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu, můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů.V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak,abyste i nadále mohli tyto dresy používat.
Barevnost

Nemůžete se rozhodnout jakou barvu dresu či trenýrek zvolit..? Pro inspiraci můžete použít níže uvedený odkaz kde najdete seznam použitelných Pantone barev. Zobrazení barev na Vašem monitoru je však pouze orientační (závisí na zkalibrování vašeho monitoru) a nemusí se shodovat se skutečnými barvami Pantone. Vzorník zde.