Brankářské trenýrky / kalhoty

 
 
Brankářské kalhoty
brankar_kalhoty
 
 
Brankářské trenýrky
brankar_trenky
 
 
NEZÁVAZNÁ KALKULACE
Pro pokračování vyberte jednu z položek sekce Vyberte typ.
Potřebujete doplňující informace?
Volejte: 777 943 669.
SPECIÁLNÍ nabídka
action
action
action
action
action
action
action
action
 
novinky
4.7.2017

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme do svého kolektivu posilu na pozici grafik/grafička. V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem či telefonicky: e-mail: slatinsky@bison.cz, tel. 777943669. Zjistěte více29.6.2017
Vážení zákazníci, v termínu od 3.7.2017 do 7.7.2017 čerpáme celozávodní dovolenou. 
Můžete nás nadále kontaktovat na uvedených e-mailových adresách. Vašim požadavkům se budeme věnovat po jejím skončení.


13.1.2017

 Aktualizovali jsme fotky z naší výroby, tak mrkněte, jak a kde vznikají vaše dresy. Více.21.12.2016

PF 2017

Příjemné prožití svátků vánočních, v novém roce mnoho štěstí a zdraví přeje kolektiv Bison Sportswear, s.r.o. Děkujeme za vaši přízeň v letošním roce a budeme se těšit na spolupráci v roce 2017. V době vánočních svátků od 23.12.2016 - 1.1.2017 bude probíhat závodní dovolená.
Budeme se vám naplno věnovat v pondělí 2.1.2016
 


10.9.2016

ORIGINÁLNÍ TÝMOVÉ VYBAVENÍ - DOKONALÁ PREZENTACE KLUBU, TÝMU, ODDÍLU. Více. Odběr novinek
Chcete-li být informování o aktuálních novinkách a akcích firmy, vložte svůj e-mail.

E-mail

Požadovaný sport

Kontrolní kód

Kontrolní kód
Textil, Otnice
Informace

Speciální brankářské trenýrky vyrobené z materiálu velmi odolného proti oděru a povětrnosti. Svým střihem zajišťuje ochranu bočních partií nohou. K ochraně boku a kyčlí napomáhá polyuretanová pěna všitá do boků trenýrek. Tento systém umístění má za úkol dokonale tlumit rázy způsobené pohybem brankáře na zem, ale i díky použitému materiálu nijak neomezuje volnost pohybu.
Materiál: 100% Polyester. Trenýrky je možno vyrábět z materiálu dle výběru viz. informace materiály. Velikost určíte dle naší velikostní tabulky. Cena trenýrek v základním provedení je 340,- Kč bez DPH. Kompletní ceník fotbalového sortimentu najdete tady.

Cena jednobarevné trenýrky je 230,- bez DPH
Vyrábíme je standartně v barvě : černá
Na objednávku možno i barvy : modrá , červená , šedá , žlutá , bílá , zelená


Speciální brankářské kalhoty
vyrobené z materiálu velmi odolného proti oděru a povětrnosti.
Svým střihem zajišťuje ochranu bočních partií nohou a kolen. K ochraně boku, kyčlí a kolen napomáhá polyuretanová pěna všitá do boků a místě pohybu kolen kalhot. Tento systém umístění má za úkol dokonale tlumit rázy způsobené pohybem brankáře na zem, ale i díky použitému materiálu nijak neomezuje volnost pohybu. Materiál: 100% Polyester. Velikost určíte dle naší velikostní tabulky. Cena kalhot v základním provedení je 390,- Kč bez DPH. Kompletní ceník fotbalového sortimentu najdete tady.

Cena jednobarevných tepláků je 390,- bez DPH
Vyrábíme je standartně v barvě : černá
Na objednávku možno i barvy : modrá , červená , šedá , žlutá , bílá , zelená

Vlastní návrh
Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu, můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů.V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak,abyste i nadále mohli tyto dresy používat.
Barevnost

Nemůžete se rozhodnout jakou barvu dresu či trenýrek zvolit..? Pro inspiraci můžete použít níže uvedený odkaz kde najdete seznam použitelných Pantone barev. Zobrazení barev na Vašem monitoru je však pouze orientační (závisí na zkalibrování vašeho monitoru) a nemusí se shodovat se skutečnými barvami Pantone. Vzorník zde.