Hasičské kalhoty

SPECIÁLNÍ nabídka
action

action
action
action

 

action
action
 
novinky
4.7.2017

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme do svého kolektivu posilu na pozici grafik/grafička. V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem či telefonicky: e-mail: slatinsky@bison.cz, tel. 777943669. Zjistěte více29.6.2017
Vážení zákazníci, v termínu od 3.7.2017 do 7.7.2017 čerpáme celozávodní dovolenou. 
Můžete nás nadále kontaktovat na uvedených e-mailových adresách. Vašim požadavkům se budeme věnovat po jejím skončení.


13.1.2017

 Aktualizovali jsme fotky z naší výroby, tak mrkněte, jak a kde vznikají vaše dresy. Více.21.12.2016

PF 2017

Příjemné prožití svátků vánočních, v novém roce mnoho štěstí a zdraví přeje kolektiv Bison Sportswear, s.r.o. Děkujeme za vaši přízeň v letošním roce a budeme se těšit na spolupráci v roce 2017. V době vánočních svátků od 23.12.2016 - 1.1.2017 bude probíhat závodní dovolená.
Budeme se vám naplno věnovat v pondělí 2.1.2016
 


10.9.2016

ORIGINÁLNÍ TÝMOVÉ VYBAVENÍ - DOKONALÁ PREZENTACE KLUBU, TÝMU, ODDÍLU. Více. Odběr novinek
Chcete-li být informování o aktuálních novinkách a akcích firmy, vložte svůj e-mail.

E-mail

Požadovaný sport

Kontrolní kód

Kontrolní kód
Textil, Otnice
Informace
  • Elastické sublimační kalhoty.

Elastické kalhoty v designu shodném se dresy jsou velice oblíbené a aktuálně patří k velice žádanému sortimentu. Rádi Vám dle Vašeho požadavku vytvoříme grafiku jak na samostatné kalhoty, tak na kalhoty v designu k Vašim dresům.

Materiál je velmi pohodlný, skládající se z polypropylenového vlákna a elastického vlákna Lycra, s měkkým bavlněným omakem. Je mimořádně jemný, velmi lehký a prodyšný. Vyznačuje se zvýšenou nemačkavostí. Tento materiál má výbornou schopnost vrátit se do původního tvaru - lépe přilne zpět po natažení. Touto svou zvýšenou stahovací schopností chrání svaly, což je u sportovního oblečení důležité. Nově používáme materiál, který tyto vlastnosti podporuje v maximální možné míře. Tím je zaručeno Vaše pohodlí a volnost pohybu, oblečení lépe padne a udržuje si svůj tvar. Na spodní části kalhot je úplet pro lepší fixaci. Velikost určíte dle naší velikostní tabulky.Nově nabízíme možnost rozlišení pánského a dámského střihu kalhot. Dámský střih je anatomicky přizpůsoben ženskému tělu a více zdůrazní křivky ženského těla. Věnujte prosím zvýšenou pozornost výběru velikostí. U elastických kalhot je to velmi důležité! Pokud budete mít kalhoty větší, nevyužijete plně vlastnosti materiálu, pokud naopak menší, budou příliš napnuté což může ovlivnit vzhled potisku.

Na vyžádání je možné upravit délku kalhot (min. úprava o 5cm), nebo přidat do spodní části zip pro snadnější oblékání.
Cena kalhot je 650,- Kč bez DPH. 

V případě požadavku na individuální úpravy délek produktů mimo rozměry uvedené v tabulce si účtujeme poplatek 50,- Kč/ks bez DPH.

Kompletní ceník pro hasičský sortiment najdete tady.

  • Volné sublimační tepláky.

Tepláky volné sublimační jsou výbornou volbou pro ty, kdo se necítí v elastických kalhotách a přesto požadují design shodný se dresy. Rádi Vám dle Vašeho požadavku vytvoříme na kalhoty grafiku přesně k Vašim dresům. Materiál je velmi vzdušný a komfortní pro příjemný pocit při nošení. V pase je široká guma se šňůrkou.
Na spodní části kalhot je úplet pro lepší fixaci. Velikost určíte dle naší velikostní tabulky. Na vyžádání je možné upravit délku kalhot. Také u těchto kalhot nabízíme možnost rozlišení pánského a dámského střihu. Dámský střih je anatomický přizpůsoben ženskému tělu.
Cena kalhot je 480,- Kč bez DPH.

V případě požadavku na individuální úpravy délek produktů mimo rozměry uvedené v tabulce si účtujeme poplatek 50,- Kč/ks bez DPH.

Kompletní ceník pro hasičský sortiment najdete tady.

  • Elastické kalhoty jednobarevné – s možností výběru barvy.

Připravili jsme pro Vás kvalitní materiál pro výrobu elastických jednobarevných kalhot. Materiál je velmi pohodlný, skládající se z polypropylenového vlákna a elastického vlákna Lycra, s měkkým bavlněným omakem. Je mimořádně jemný, velmi lehký a prodyšný. Vyznačuje se zvýšenou nemačkavostí. Tento materiál má výbornou schopnost vrátit se do původního tvaru - lépe přilne zpět po natažení. Touto svou zvýšenou stahovací schopností chrání svaly, což je u sportovního oblečení důležité. Nově používáme materiál, který tyto vlastnosti podporuje v maximální možné míře. Tím je zaručeno Vaše pohodlí a volnost pohybu, oblečení lépe padne a udržuje si svůj tvar. Na spodní části kalhot je úplet pro lepší fixaci. Velikost určíte dle naší velikostní tabulky. Nově nabízíme možnost rozlišení pánského a dámského střihu kalhot. Dámský střih je anatomicky přizpůsoben ženskému tělu a více zdůrazní křivky ženského těla. Věnujte prosím zvýšenou pozornost výběru velikostí. U elastických kalhot je to velmi důležité!
Na vyžádání je možné upravit délku kalhot nebo přidat do spodní části zip pro snadnější oblékání.

Cena kalhot je 390,- Kč bez DPH. Kompletní ceník pro hasičský sortiment najdete tady.

  • Volné tepláky jednobarevné – s možností výběru barvy.

Tepláky volné jsou výbornou volbou pro ty, kdo se necítí v elastických kalhotách. Materiál je velmi vzdušný a komfortní pro příjemný pocit při nošení. V pase je široká guma se šňůrkou. Na spodní části kalhot je úplet pro lepší fixaci. Velikost určíte dle naší velikostní tabulky. Také u těchto kalhot nabízíme možnost rozlišení pánského a dámského střihu. Dámský střih je anatomicky přizpůsoben ženskému tělu. Na vyžádání je možné upravit délku kalhot.
Cena kalhot je 200,- Kč bez DPH. Kompletní ceník pro hasičský sortiment najdete tady.

informace

Připravili jsme pro Vás kvalitní materiál pro výrobu elastických jednobarevných kalhot. Materiál je velmi pohodlný, skládající se z polypropylenového vlákna a elastického vlákna Lycra, s měkkým bavlněným omakem. Je mimořádně jemný, velmi lehký a prodyšný. Vyznačuje se zvýšenou nemačkavostí. Tento materiál má výbornou schopnost vrátit se do původního tvaru - lépe přilne zpět po natažení. Touto svou zvýšenou stahovací schopností chrání svaly, což je u sportovního oblečení důležité. Nově používáme materiál, který tyto vlastnosti podporuje v maximální možné míře. Tím je zaručeno Vaše pohodlí a volnost pohybu, oblečení lépe padne a udržuje si svůj tvar. Na spodní části kalhot je úplet pro lepší fixaci. Velikost určíte dle naší velikostní tabulky. Nově nabízíme možnost rozlišení pánského a dámského střihu kalhot. Dámský střih je anatomicky přizpůsoben ženskému tělu a více zdůrazní kživky ženského těla. Věnujte prosím zvýšenou pozornost výběru velikostí. U elastických kalhot je to velmi důležité!
Na vyžádání je možné upravit délku kalhot nebo přidat do spodní části zip pro snadnější oblékání.
Cena kalhot je 390,- Kč bez DPH. Kompletní ceník pro hasičský sortiment najdete tady.

Velikostní tabulka
Pro zobrazení velikostní tabulky a výběr té správné velikosti právě pro Vás klikněte zde.
Barevnost

Nemůžete se rozhodnout jakou barvu dresu či trenýrek zvolit..? Pro inspiraci můžete použít níže uvedený odkaz kde najdete seznam použitelných Pantone barev. Zobrazení barev na Vašem monitoru je však pouze orientační (závisí na zkalibrování vašeho monitoru) a nemusí se shodovat se skutečnými barvami Pantone. Vzorník zde.