Produkty a dresy, hokejbal

 
 
Design 100
hokejbalove_dresy_design_100
 
 
Design 95
hokejbalove_dresy_design_95
 
 
Design 96
hokejbalove_dresy_design_96
 
 
Design 97
hokejbalove_dresy_design_97
 
 
Design 98
hokejbalove_dresy_design_98
 
 
Design 99
hokejbalove_dresy_design_99
 
 
NEZÁVAZNÁ KALKULACE
Pro pokračování vyberte jednu z položek sekce Design dresu.
Potřebujete doplňující informace?
Volejte: 777 943 669.
SPECIÁLNÍ nabídka
action
action
action
action
action
action
 
novinky
4.7.2017

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme do svého kolektivu posilu na pozici grafik/grafička. V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem či telefonicky: e-mail: slatinsky@bison.cz, tel. 777943669. Zjistěte více29.6.2017
Vážení zákazníci, v termínu od 3.7.2017 do 7.7.2017 čerpáme celozávodní dovolenou. 
Můžete nás nadále kontaktovat na uvedených e-mailových adresách. Vašim požadavkům se budeme věnovat po jejím skončení.


13.1.2017

 Aktualizovali jsme fotky z naší výroby, tak mrkněte, jak a kde vznikají vaše dresy. Více.21.12.2016

PF 2017

Příjemné prožití svátků vánočních, v novém roce mnoho štěstí a zdraví přeje kolektiv Bison Sportswear, s.r.o. Děkujeme za vaši přízeň v letošním roce a budeme se těšit na spolupráci v roce 2017. V době vánočních svátků od 23.12.2016 - 1.1.2017 bude probíhat závodní dovolená.
Budeme se vám naplno věnovat v pondělí 2.1.2016
 


10.9.2016

ORIGINÁLNÍ TÝMOVÉ VYBAVENÍ - DOKONALÁ PREZENTACE KLUBU, TÝMU, ODDÍLU. Více. Odběr novinek
Chcete-li být informování o aktuálních novinkách a akcích firmy, vložte svůj e-mail.

E-mail

Požadovaný sport

Kontrolní kód

Kontrolní kód
Textil, Otnice
Informace

Dres je vyráběn v několika provedeních střihu - Klasik, Kulaté sedlo, Hranaté sedlo, Raglán, Raglán - kulaté sedlo. Všechny střihy je možno dále upravovat - zdvojené rukávy nebo ramena, ventilační a miniventilační síťky v boku dresu speciální velmi komfortní síťkou!! Síťky jako jedni z mála barevně upravujeme pro dokonalý design. Možno si zvolit typ límce, písma a čísel dle přání. Nově velmi profesionálně upravené střihy. Máme pro Vás i na výběr možnost spodního zakončení dresu ve stylu STANDARD a nebo PRO. Dresy je možno vyrábět z materiálu dle výběru viz. informace materiály. Cena dresu v základním provedení je 480,- Kč bez DPH. Kompletní ceník pro hokejbalový sortiment najdete tady.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů.V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak,abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Materiál

Všechny typy hokejbalových dresů jsou vyráběny z kvalitního materiálu více zde: Vzorník materiálů Vám rádi zašleme. Napište nám e-mail s Vaší poštovní adresou a na který sport by měl být materiál určen.

Velikostní tabulka

Pro zobrazení velikostní tabulky a výběr té správné velikosti právě pro Vás klikněte zde.

Barevnost

Nemůžete se rozhodnout jakou barvu dresu či trenýrek zvolit..? Pro inspiraci můžete použít níže uvedený odkaz kde najdete seznam použitelných Pantone barev. Zobrazení barev na Vašem monitoru je však pouze orientační (závisí na zkalibrování vašeho monitoru) a nemusí se shodovat se skutečnými barvami Pantone. Vzorník zde.