Historie a profil firmy zabývající se výrobou dresů a ostatních sportovních potřeb pod značkou Bison.

Profil firmy

Firma Bison Sportswear, s.r.o. patří k předním evropským výrobcům dresů a sportovního oblečení pro všechny sporty. Zaměřuje se na zakázkovou výrobu originálních kolekcí se specifickým designem.

Podnikatelský profil

Činnost firmy je zaměřena na výrobu sportovních dresů a sportovního oblečení pro všechny sporty. Největší podíl produkce tvoří export do zemí EU. Významnou částí výroby jsou zakázkové dodávky přímo do klubů a sportovních organizací jak u nás, tak v zahraničí. Každá sada dresů a oblečení je originál, vyrobený podle požadavků zákazníka. Všechny produkty jsou vyráběny výhradně v České Republice, se zaměřením na maximální kvalitu. Oblečení se značkou Bison najdete nejen v ČR, ale téměř ve všech zemích EU, v Kanadě, Spojených státech a Austrálii.

Výrobní technologie

Dresy vyrábíme za pomoci nejmodernějších výrobních technologií, zaručujících nejvyšší kvalitu. Samotný tisk designu oblečení probíhá metodou zvanou digitální sublimační tisk, díky které dosahujeme věrné zobrazení barev dle vzorkovníku a která umožňuje přesnou aplikaci všech požadovaných log a nápisů. Pro tisk používáme pouze nejkvalitnější barvy, což je zárukou barevné stálosti dresů. Vyrábíme pouze z kvalitních, ověřených materiálů, které vyhovují současným vysokým nárokům a klademe důraz na precizní dílenské provedení všech našich produktů. Nabízíme širokou škálu provedení dresů, zákazník si může zvolit provedení z různých materiálů, různé provedení střihů a různé typy límců. Protože jsme výrobci, jsme schopni provést jakékoliv další specifické úpravy dresů dle požadavků zákazníka.

Historie firmy

Počátky firmy, zaměřené především na maloobchod s hokejovou výstrojí, se datují do srpna roku 1995. Firma se rychle rozrůstala a díky úspěšnému působení na trhu se v roce 1998 začala zabývat také samotnou výrobou hokejových potřeb a hokejových dresů. Výroba dresů se postupně začala rozšiřovat i na další sporty a přerůstat v hlavní zaměření firmy. V roce 2005, již pod názvem BISON, začala expandovat do zahraničí. Účastí na významných evropských veletrzích zaměřených na sport se podařilo získat zakázky v zemích EU. Díky kvalitě našich výrobků tento trend pokračuje a export dnes pokrývá většinovou část výroby. V roce 2014 jsme otevřeli novou výrobní halu s veškerým zázemím. Zmodernizovali a rozšířili jsme také technologické vybavení firmy. Přechod do nových prostor nám umožnil zvýšení objemu výroby a zlepšil koordinaci výrobních procesů.

Fotografie z nové výrobní haly Bison Sportswear, s.r.o.  najdete tady

Budoucnost

Filozofií firmy jsou především komplexní služby a flexibilní výroba při zachování vysoké kvality našich výrobků. Nabídku našich produktů hodláme i nadále rozšiřovat v souvislosti s aktuálními trendy a potřebami naších zákazníků. Nejde nám ovšem o to, mít v nabídce vše, ale za kvalitou toho, co nabízíme si stojíme. Zkušenosti nás naučily, že používání kvalitních materiálů, nejmodernějších výrobních technologií a především precizní provedení se odrazí v podobě spokojeného a vracejícího se zákazníka.

Děkujeme Vám, že jste navštívili naši internetovou prezentaci a těšíme se na setkání s Vámi. 

SPECIÁLNÍ nabídka
action
action
action
action
 
novinky
4.7.2017

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme do svého kolektivu posilu na pozici grafik/grafička. V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem či telefonicky: e-mail: slatinsky@bison.cz, tel. 777943669. Zjistěte více29.6.2017
Vážení zákazníci, v termínu od 3.7.2017 do 7.7.2017 čerpáme celozávodní dovolenou. 
Můžete nás nadále kontaktovat na uvedených e-mailových adresách. Vašim požadavkům se budeme věnovat po jejím skončení.


13.1.2017

 Aktualizovali jsme fotky z naší výroby, tak mrkněte, jak a kde vznikají vaše dresy. Více.21.12.2016

PF 2017

Příjemné prožití svátků vánočních, v novém roce mnoho štěstí a zdraví přeje kolektiv Bison Sportswear, s.r.o. Děkujeme za vaši přízeň v letošním roce a budeme se těšit na spolupráci v roce 2017. V době vánočních svátků od 23.12.2016 - 1.1.2017 bude probíhat závodní dovolená.
Budeme se vám naplno věnovat v pondělí 2.1.2016
 


10.9.2016

ORIGINÁLNÍ TÝMOVÉ VYBAVENÍ - DOKONALÁ PREZENTACE KLUBU, TÝMU, ODDÍLU. Více. Odběr novinek
Chcete-li být informování o aktuálních novinkách a akcích firmy, vložte svůj e-mail.

E-mail

Požadovaný sport

Kontrolní kód

Kontrolní kód
Textil, Otnice