Průběh objednávky

Žádost o cenovou nabídku

  Při prvním kontaktu je pro nás nejdůležitější zadání Vašich základních požadavků, abychom mohli vytvořit odpovídající cenovou nabídku. Jedná se zejména o upřesnění druhu a počtu výrobků, zvolený materiál, střih, jestli se bude jednat například o dresy z dlouhým nebo krátkým rukávem. Na základě těchto informací Vám připravíme nezávaznou, předběžnou cenovou nabídku. 

 

 

 

Příprava grafického návrhu

  Po odsouhlasení nezávazné cenové nabídky přichází na řadu příprava grafického návrhu. Nejjednodušší cestou je použití našeho objednávkového systému, kde si v kategorii příslušného sportu zvolíte předpřipravený design, vyberete barevné varianty, typ límce, typ střihu, font čísel, nápisů, připojíte loga, která požadujete vytisknout na dresy a jednoduše odešlete.
V jednotlivých krocích postupujete podle pokynů z pole „nezávazná kalkulace“, které se objeví v pravém horním rohu. Do poznámky ještě popište požadované rozmístění log, můžete také připojit další požadavky či připomínky na našeho grafika. Navíc si rovnou zvolíte požadovaný druh dopravy a platby, takže Vám připravíme spolu s grafickým návrhem přesnou a konečnou cenovou kalkulaci požadovaných dresů. Celý postup výběru designu je jednoduchý, intuitivní a zabere Vám minimum času. Na e-mail uvedený v žádosti Vám přijde potvrzení a číslo, které použijete při zaslání log a obrázků požadovaných na dresech. Pamatujte, že předpřipravené designy na našem webu jsou pouze orientační, kdykoliv můžeme připravit návrh zcela podle Vašich představ. Můžete nám také poslat Vámi připravený návrh, který naši grafici podle potřeby více či méně dokončí, odborně zpracují a ve spolupráci s Vámi připraví pro výrobu. Stačí například nakreslit si Vaši představu na papír, ten naskenovat a zaslat nám ho e-mailem.
Loga, která požadujete umístit na dresy potřebujeme ve VEKTOROVÉM formátu (křivky): ai (adobe ilustrator), cdr (corel draw). Pokud je máte ve formátu jpeg nebo bmp, musí být uložena v minimálním rozlišení 300 dpi.

Vytvoření finální objednávky

Hotový grafický návrh Vám zašleme k odsouhlasení. Teprve po odsouhlasení konečné varianty návrhu a odeslání finální objednávky je zakázka zařazena do výroby. Formulář "finální objednávka" najdete v horní nabídce, v záložce objednávky. Ve formuláři také vyplníte požadovaná čísla a jmenovky hráčů.
Věnujte prosím dostatečnou pozornost vyplnění požadovaných velikostí dresů. Určíte je podle naší velikostní tabulky, kterou najdete v horní nabídce, v záložce informace.
Po obdržení finální objednávky Vás informujeme o zařazení zakázky do výroby a dle aktuální situace o předběžném termínu dokončení výroby.

Výroba

Tisk
Střih

Samotná výroba sady dresů začíná nastříháním příslušného materiálu podle vybraných střihů a velikostí. Designy dresů jsou mezitím přeneseny na sublimační papíry na digitálních strojích značky Mimaki. V této fázi je velice důležité použití kvalitních sublimačních papírů a inkoustů, což zaručuje přesný tisk s možností použití široké škály barev a přesné přenesení i těch nejsložitějších designů a fotografií.
Základem následného přenosu designů ze sublimačních papírů na připravené přístřihy je tepelně-chemický proces, kdy se na speciálním lisu barvy zažehlí do hloubky samotného materiálu.

Šití
Sublimace

Zde je dbáno zejména na přesnou návaznost designu na jednotlivých dílech.
Dalším krokem je sešití jednotlivých dílů střihů na šicí dílně. Následně projdou všechny vyrobené dresy výstupní kontrolou, po které jsou připraveny na expedici k Vám.
Abychom dosáhli požadované kvality všech našich výrobků, dbáme na preciznost v každé fázi výroby. Zkušenosti nás naučily, že používání kvalitních materiálů, nejmodernějších výrobních technologií a poctivost při výrobě se odrazí v podobě spokojeného a vracejícího se zákazníka. Doufáme, že také Vy, pokud jste dočetli až sem, se stanete jedním z nich.

 

SPECIÁLNÍ nabídka
action
action
action
action
 
novinky
4.7.2017

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme do svého kolektivu posilu na pozici grafik/grafička. V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem či telefonicky: e-mail: slatinsky@bison.cz, tel. 777943669. Zjistěte více29.6.2017
Vážení zákazníci, v termínu od 3.7.2017 do 7.7.2017 čerpáme celozávodní dovolenou. 
Můžete nás nadále kontaktovat na uvedených e-mailových adresách. Vašim požadavkům se budeme věnovat po jejím skončení.


13.1.2017

 Aktualizovali jsme fotky z naší výroby, tak mrkněte, jak a kde vznikají vaše dresy. Více.21.12.2016

PF 2017

Příjemné prožití svátků vánočních, v novém roce mnoho štěstí a zdraví přeje kolektiv Bison Sportswear, s.r.o. Děkujeme za vaši přízeň v letošním roce a budeme se těšit na spolupráci v roce 2017. V době vánočních svátků od 23.12.2016 - 1.1.2017 bude probíhat závodní dovolená.
Budeme se vám naplno věnovat v pondělí 2.1.2016
 


10.9.2016

ORIGINÁLNÍ TÝMOVÉ VYBAVENÍ - DOKONALÁ PREZENTACE KLUBU, TÝMU, ODDÍLU. Více. Odběr novinek
Chcete-li být informování o aktuálních novinkách a akcích firmy, vložte svůj e-mail.

E-mail

Požadovaný sport

Kontrolní kód

Kontrolní kód
Textil, Otnice