Produkty a dresy, Týmové vybavení

SPECIÁLNÍ nabídka
action
action
action
action
action
 
novinky
4.7.2017

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme do svého kolektivu posilu na pozici grafik/grafička. V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem či telefonicky: e-mail: slatinsky@bison.cz, tel. 777943669. Zjistěte více29.6.2017
Vážení zákazníci, v termínu od 3.7.2017 do 7.7.2017 čerpáme celozávodní dovolenou. 
Můžete nás nadále kontaktovat na uvedených e-mailových adresách. Vašim požadavkům se budeme věnovat po jejím skončení.


13.1.2017

 Aktualizovali jsme fotky z naší výroby, tak mrkněte, jak a kde vznikají vaše dresy. Více.21.12.2016

PF 2017

Příjemné prožití svátků vánočních, v novém roce mnoho štěstí a zdraví přeje kolektiv Bison Sportswear, s.r.o. Děkujeme za vaši přízeň v letošním roce a budeme se těšit na spolupráci v roce 2017. V době vánočních svátků od 23.12.2016 - 1.1.2017 bude probíhat závodní dovolená.
Budeme se vám naplno věnovat v pondělí 2.1.2016
 


10.9.2016

ORIGINÁLNÍ TÝMOVÉ VYBAVENÍ - DOKONALÁ PREZENTACE KLUBU, TÝMU, ODDÍLU. Více. Odběr novinek
Chcete-li být informování o aktuálních novinkách a akcích firmy, vložte svůj e-mail.

E-mail

Požadovaný sport

Kontrolní kód

Kontrolní kód
Textil, Otnice
Informace

Týmová souprava je vyráběna ve střihu Klasik. Ruční výroba v ČR zaručuje kvalitní zpracování a hygienickou nezávadnost používaných materiálů. Vzdušný, funkční materiál spolu s tímto střihovým provedením zajišťuje komfortní pocit při nošení.

Souprava je vhodná jak pro zahřátí před a po výkonu, tak také při fyzické zátěži, kdy vyniknou její funkční vlastnosti. Hlavní předností je možnost plného sublimačního potisku a tím dokonalého sladění s týmovými dresy!

Bunda - kvalitní celopropínací zip, v horní části krytý. Dvě kapsy na zip, manžety na rukávech v barvách designu, široká guma ve spodní části pro pohodlné nošení, efektní stojatý límec. Dvojité prošití švů.

Kalhoty - anatomicky přizpůsobený střih v provedení pánský, dvě kapsy. Široká guma v pase se šňůrkou na dotažení pro pohodlné nošení. Zakončení spodní části nohavic gumičkou zabraňující přepadávání. Na vyžádání možnost úpravy délky kalhot a možnost ukončení zipem pro lepší oblékání.

Cena soupravy je 1 100,- Kč, samotné bundy 650,- Kč. Ceny jsou bez DPH, včetně jakéhokoliv množství potisku a barevné kombinace a také včetně přípravy grafického návrhu.

 

Vlastní návrh

Uvedené grafické návrhy jsou pouze informativní.
Pokud požadujete týmové soupravy v originálním designu, můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit design zcela podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů.

Velikostní tabulka

Pro zobrazení velikostní tabulky a výběr té správné velikosti právě pro Vás klikněte zde.

Barevnost

Nemůžete se rozhodnout jakou barvu týmového oblečení zvolit..? Pro inspiraci můžete použít níže uvedený odkaz kde najdete seznam použitelných Pantone barev. Zobrazení barev na Vašem monitoru je však pouze orientační (závisí na zkalibrování vašeho monitoru) a nemusí se shodovat se skutečnými barvami Pantone. Vzorník zde.