Obchodní podmínky

1. Všeobecné ujednání:

Tyto obchodní podmínky vymezují pravidla při odebírání všech produktů společnosti Bison Sportswear (dále jen dodavatele) a jsou závazné pro veškerý obchodní proces s dodavatelem.

2. Objednávky, uzavírání kupních smluv, ochrana osobních dat:

2.1 – Objednávka

Objednávka je právní úkon objednavatele, jedná se o návrh kupní smlouvy. Odesláním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a souhlasí s nimi. Všechny přijaté objednávky jsou považovány za závazné. Podle § 53, odst.7 občanského zákoníku má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Toto ustanovení se nevztahuje na dodávky zboží upraveného podle přání kupujícího (sada dresů potištěných jménem, logem,…).

2.2 – Průběh objednávky

Objednávky můžete podat následujícími způsoby:

 1. Prostřednictvím objednávkového systému dodavatele na internetové adrese www.bison.cz.
 2. E-mailem na adresu bison@bison.cz.
 3. Telefonicky na některý z uvedených kontaktů.
 4. Faxem na číslo uvedené v kontaktech.
 5. Pomocí Skype.

Před odesláním finální objednávky Vám zašleme grafický návrh k odsouhlasení. Finální objednávku požadujeme zaslat na formuláři, který je ke stažení v horní nabídce v záložce objednávky.
Minimální množství pro objednání je 5ks (toto omezení neplatí v případě výroby celých sad, kde samozřejmě může být např. 1ks brankářského dresu). Více informací o průběhu objednávky.

2.3 – Ochrana osobních dat

Odesláním objednávky objednavatel také vydává souhlas s používáním osobních dat k potřebě evidence objednávek. Osobní data jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytují se třetím osobám, s výjimkou dopravců, kterým jsou předávány pouze v nezbytném rozsahu.

3. Platební podmínky:

Platby za objednané zboží firmy Bison Sportswear je možno provádět následujícími způsoby:

 1. Na dobírku poštovnímu doručovateli.
 2. Převodem na účet dodavatele (zboží bude expedováno až po připsání částky na účet).
 3. Fakturou s dohodnutou lhůtou splatnosti (při opakované objednávce nebo dlouhodobější spolupráci).

V ceně zboží nejsou zahrnuty přepravní náklady.

4. Dodací podmínky:

Dodací lhůta na objednávky je 2 – 3 týdny po odsouhlasení korektůry a následně zaslané objednávce dle našeho objednávkového formuláře. Dodací lhůta se může změnit v závislosti na aktuální situaci ve výrobě. O aktuální situaci ve výrobě se informujte na uvedených kontaktech. Je možné, po předchozí dohodě, zvolit expresní dodávku v závislosti na aktuálním množství zakázek. Objednané zboží od firmy Bison je možné dodávat následujícími způsoby:

 1. Osobní odběr v sídle firmy.
 2. Poštou – obchodní balík.
 3. Poštovním kurýrem.
 4. Přepravní společností.

5. Ostatní ujednání:

Veškerá loga i designy výrobní řady Bison jsou majetkem firmy Bison a je zakázáno jakékoliv jejich používání či rozšiřování bez svolení firmy Bison.
Jméno “BISON” je registrovaná obchodní značka a jejich vlastníkem je firma BISON.
Firma BISON si vyhrazuje právo jakékoliv změny bez předchozího upozornění. Platnost těchto podmínek automaticky ruší vydání podmínek nových.


Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu