O nás

Podnikatelský profil

Firma Bison Sportswear, s.r.o. je přední evropský výrobce dresů a sportovního oblečení. Zakázková výroba originálních kolekcí se specifickým designem je naším krédem. Činnost firmy je zaměřena na výrobu sportovních dresů a sportovního oblečení pro všechny sporty. Největší podíl produkce tvoří export do zemí Evropské unie. Významnou částí výroby jsou dodávky na zakázku přímo do sportovních klubů a sportovních organizací jak v České republice, tak v zahraničí. Každá sada dresů a oblečení je originál, vyrobený podle požadavků zákazníka. Všechny produkty jsou vyráběny výhradně v České republice, se zaměřením na maximální kvalitu. Oblečení se značkou BISON najdete nejen v České republice, ale téměř ve všech zemích Evropské unie, v Kanadě, Spojených státech a Austrálii.

Historie firmy

Počátky firmy, zaměřené především na maloobchod s hokejovou výstrojí, se datují do srpna roku 1995. Firma se rychle rozrůstala a díky úspěšnému působení na trhu se v roce 1998 začala zabývat také samotnou výrobou hokejových potřeb (brusle, hokejka, hokejová výstroj) a hokejových dresů. Výroba dresů se postupně začala rozšiřovat i na další sporty a přerůstat tak v hlavní zaměření firmy. V roce 2005, již pod názvem BISON, začala expandovat do zahraničí. Účastí na významných evropských veletrzích zaměřených na sport se podařilo získat zakázky v zemích EU. Díky kvalitě našich výrobků tento trend pokračuje a export dnes pokrývá většinovou část výroby. V roce 2014 jsme otevřeli novou výrobní halu se špičkovým zázemím. Zmodernizovali a rozšířili jsme také technologické vybavení firmy. Přechod do nových prostor nám umožnil zvýšení objemu výroby a zlepšil koordinaci výrobních procesů.

Fotografie z nové výrobní haly Bison Sportswear, s.r.o. najdete tady

Budoucnost

Filozofií firmy jsou především komplexní služby a flexibilní výroba při zachování vysoké kvality našich výrobků. Nabídku našich produktů hodláme i nadále rozšiřovat v souvislosti s aktuálními trendy a potřebami naších zákazníků. Nejde nám ovšem o to, mít v nabídce veškerý dostupný sortiment. Vždy chceme disponovat jen kvalitními výrobky, za kterými si můžeme stát. Zkušenosti nás naučily, že používání kvalitních materiálů, nejmodernějších výrobních technologií a především precizní provedení se odrazí v podobě spokojeného a vracejícího se zákazníka.

Dále se chceme zaměřit na zefektivňování procesů napříč podnikem. Vždyť každou ušetřenou koronu můžeme dále investovat, a zkvalitňovat tak práci našich zaměstnanců a zvyšovat spokojenost našich zákazníků.

Děkujeme Vám, že jste navštívili naši internetovou prezentaci a těšíme se na setkání s Vámi.


Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu