Proč vyrábět u nás

Proč vyrábět u Bison Sportswear?

 

Pomůžeme vám vytvořit jednotný styl sportovního oblečení vašeho týmu, klubu nebo oddílu.

Dresy a sportovní oblečení musí dnes splňovat nejvýšší požadavky na kvalitu. Ať už se jedná o střihové provedení, použití Hi-tech materiálů, využití nejmodernějších technologií při tisku designu a samotné šití, všechno musí být na 100%.

V Bison Sportswear se o to snažíme už více jak 20 let. Využíváme naše dlouholeté zkušenosti a neustále se snažíme posouvat kupředu.

Ve spolupráci s našimi dodavateli se snažíme posouvat hranice možností nových materiálů, abychom zůstávali neustále na čele vývoje sportovního oblečení. Spolupracujeme s celou řadou klubů a sportovců, kteří naše dresy a oblečení prověřují, testují a snaží se odhalit sebemenší nedostatky ještě dřív, než se oblečení dostane do výroby.

Pokaždé nás potěší, když se k nám dostanou ohlasy spokojených zákazníků, kteří ocení kvalitní, funkční materiál a pohodlné střihové provedení svých dresů, týmového oblečení nebo doplňků.

Dodává nám to další impuls pro optimalizaci naší stávající nabídky. Ať už se jedná o rozšiřování sortimentu, hledání nových, dokonalejších technologických možností, nových materiálů, dokonalejších střihů. Za vším je hlavně snaha, aby jste byli s našimi výrobky spokojeni.

Nabízíme fotbalové dresy, hokejové dresy, florbalové dresy, dresy pro hasičský sport, volejbalové dresy, basketbalové dresy, dresy na házenou. V naší nabídce najdete i dresy pro cyklistiku, motokros, ragby, americký fotbal, lakros, hokejbal, baseball, paintball, šipky a další. Nedílnou součástí naší nabídky je také týmové oblečení – mikiny, polokošile, týmové soupravy, softshell bundy, týmové vaky, ručníky, kulichy a mnoho dalšího.

Několik důvodů, proč vyrábět právě u nás.

 1. Můžete využít naše dlouholeté zkušenosti s výrobou dresů a sportovního oblečení.
 2. Při výrobě využíváme nejmodernější dostupné technologie.
 3. Všechny naše produkty vyrábíme výhradně v ČR, důsledně dbáme na kvalitu provedení, což nás odlišuje od masové produkce.
 4. Používáme materiály od českých dodavatelů, u kterých jsme schopni garantovat maximální kvalitu a hygienickou nezávadnost. Materiály, používané k výrobě našich produktů dostanete exkluzivně pouze u Bison Sportswear. Rádi vám na vyžádání zašleme vzorky materiálů před zadáním do výroby.
 5. Disponujeme širokou databází předpřipravených designů.
 6. Můžete si sami připravit návrh dresu v našem konfigurátoru.
 7. Příprava grafického designu našimi profesionálními grafiky je zcela zdarma!
 8. V ceně dresu je již obsažena jakákoliv barevná kombinace, veškerý potisk včetně všech log, jmen, čísel a nápisů. Cena je konečná, nemění se v závislosti na větším počtu log, reklam, nápisů.
 9. Nabízíme vysoký poměr cena / kvalita.
 10. Garantujeme nejvyšší kvalitu tisku a barevnou shodu dresů, trenýrek a týmového oblečení.
 11. Máte možnost volit z obsáhlých velikostních tabulek, kde si vybere opravdu každý.
 12. Můžete využít naše unikátní střihová provedení, vyvzorovaná našimi specialisty ve spolupráci se sportovci. Střihy používané při výrobě našich dresů dostanete exkluzivně pouze u Bison Sportswear.
 13. Máte k dispozici poradenský servis. Rádi vás provedeme celým procesem zadání a výroby dresů, poradíme při výběru materiálů, střihů a provedení.

Ať už se jedná o střihové provedení, použitý materiál nebo sublimační tisk,
za vším, co opustí naši výrobu si stojíme!

 Nahlédněte do fotogalerie z naší výroby, nebo mrkněte na krátké video.

 

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu