Technologie výroby

Dresy vyrábíme pomocí nejmodernější výrobní technologie, zaručující nejvyšší kvalitu výrobků. Výroba dresů a tisk designu dresu probíhá metodou zvanou digitální sublimační tisk, díky které dosahujeme věrné zobrazení barev dle vzorkovníku a která umožňuje přesnou aplikaci všech požadovaných log a nápisů ve fotografické kvalitě. Pro tisk používáme pouze nejkvalitnější barvy, což je zárukou barevné stálosti dresů. Vyrábíme pouze z kvalitních, ověřených materiálů, které vyhovují současným vysokým nárokům a klademe důraz na precizní dílenské provedení všech našich produktů.
Nabízíme širokou škálu provedení dresů, zákazník si může zvolit provedení z různých materiálů, různé provedení střihů (pánský střih, dámský střih) a různé typy límců. Jsme schopni provést jakékoliv další specifické úpravy dresů dle požadavků zákazníka.

Sublimační tisk

Sublimační tisk je jedna z nejmodernějších technologií, která umožňuje zrealizovat i nejsložitější a nejbláznivější požadavky tisku ve fotografické kvalitě na spoustu různých materiálů. Základem je tepelně-chemický proces, který zajistí přenos barev do materiálu. Výsledný obraz není pouze na povrchu, ale obarví materiál do hloubky. Tím se zajistí dlouhá trvanlivost tisku, rovnající se často životnosti použitého materiálu. Tento styl tisku je využíván pro výrobu plnobarevných dresů pro všechny sporty. Sublimační tisk je rovněž užit na štulpny a návleky pro hokej, na vlajky, minidresy apod. Tisk motivu je zajištěn přenosem na digitálním plotru z média na daný materiál za působení tepla. Výrobu provádíme na špičkovém stroji japonské značky Mimaki a vše je zažehlováno na tepelném lisu. Tak je zaručena nejvyšší kvalita a ostrost přenesených barev na daný materiál. Grafika je zpracovávána v našem studiu s možností přímé kalibrace barev dle přání zákazníka.

Jaké jsou výhody sublimace?

  • Perfektní barvy.
  • Digitální tisk s fotorealistickým vzhledem.
  • Mechanická odolnost.
  • Nehmatatelný potisk odolný proti oděru což zaručuje dlouhou trvanlivost.
  • Při opakované výrobě naprosto totožné barvy.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu