Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Týmové soustředění před sezónou s podporou Bison Sportswear.
10. 2. 2018

Pitný režim pro zákazníky Bison Sportswear na soustředění v Campingu Baldovec může být zdarma! Jste zákazníky Bison Sportswear? Připravujete sportovní soustředění pro svůj tým? Využijte příležitost, přípravte se na sezónu tam, kde j Více informací ...

Archiv novinek

Americký fotbal

Obdobně jako Ragby, i Americký fotbal klade velké nároky nejen na fyzickou a psychickou přípravu hráčů a hráček, ale i dresy musí strpět nehezké zacházení. Musí tak odolávat nadměrnému namáhání, ale zároveň být pohodlné a funkční.

Více informací

Dres

Při výrobě dresů na americký fotbal používáme originální materiály, které nám umožňují dosáhnout kvality shodné se dresy vyrobenými v zámoří. Jsou to velmi odolné, pružné a příjemné materiály, zhotovené speciálně pro tento sport. Dresy na americký fotbal vyrábíme ve třech střihových provedeních: KLASIK, PRO, STAR. Pro juniory máme navíc v nabídce dresy FLAG – střihově upravené dresy v raglánovém provedení. Provedení STAR disponuje novým střihem dresu. Jedná se o inovativní a technicky propracovaný model dresu. Zajímavé je také řešení fixace rukávů. Také délka rukávů je přizpůsobena posledním trendům. Inovativně je pojato zakončení zadního dílu dresu, bočního panelu dresu a spojení předního a bočního dílu dresu.

Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Kalhoty

Kalhoty na Americký fotbal poskytují maximální odolnost, profesionální vzhled a hlavně pohodlí pro hráče a hráčky. Kalhoty jsou vyrobeny ve speciálním střihu, který poskytuje pocit naprosté volnosti. Jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, který je lehký, pružný, prodyšný a vykazuje mimořádnou pevnost. Všechny švy jsou dvakrát prošívané speciálním stehem za použití dvoujádrových nití. V pase je použita široká guma, která v kombinaci s opaskem umožňuje dokonalou fixaci na těle. Přední díl je bez šněrování. Zakončení kalhot je pod kolenem zajištěno gumou. Kalhoty na americký fotbal mají standardní vnitřní kapsy na chrániče kolen a stehen. Vzhledem k individuálním požadavkům na chrániče dodáváme kalhoty bez chráničů.

Kalhoty na Americký fotbal je možné potisknout sublimačním tiskem designem dle Vašeho přání.

Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit  originální dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu