Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další fotbalové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RA16

RA15

RA14

RA13

RA12

RA11

RA10

RA9

RA8

RA7

RA6

RA5

RA4

RA3

RA2

RA1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Týmové soustředění před sezónou s podporou Bison Sportswear.
10. 2. 2018

Pitný režim pro zákazníky Bison Sportswear na soustředění v Campingu Baldovec může být zdarma! Jste zákazníky Bison Sportswear? Připravujete sportovní soustředění pro svůj tým? Využijte příležitost, přípravte se na sezónu tam, kde j Více informací ...

Archiv novinek

Americký fotbal

Obdobně jako Ragby, i Americký fotbal klade velké nároky nejen na fyzickou a psychickou přípravu hráčů a hráček, ale i dresy musí strpět nehezké zacházení. Musí tak odolávat nadměrnému namáhání, ale zároveň být pohodlné a funkční.

Více informací

Dres

Při výrobě dresů na americký fotbal používáme originální materiály, které nám umožňují dosáhnout kvality shodné se dresy vyrobenými v zámoří. Jsou to velmi odolné, pružné a příjemné materiály, zhotovené speciálně pro tento sport. Dresy na americký fotbal vyrábíme ve třech střihových provedeních: KLASIK, PRO, STAR. Pro juniory máme navíc v nabídce dresy FLAG – střihově upravené dresy v raglánovém provedení. Provedení STAR disponuje novým střihem dresu. Jedná se o inovativní a technicky propracovaný model dresu. Zajímavé je také řešení fixace rukávů. Také délka rukávů je přizpůsobena posledním trendům. Inovativně je pojato zakončení zadního dílu dresu, bočního panelu dresu a spojení předního a bočního dílu dresu.

Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Kalhoty

Kalhoty na Americký fotbal poskytují maximální odolnost, profesionální vzhled a hlavně pohodlí pro hráče a hráčky. Kalhoty jsou vyrobeny ve speciálním střihu, který poskytuje pocit naprosté volnosti. Jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, který je lehký, pružný, prodyšný a vykazuje mimořádnou pevnost. Všechny švy jsou dvakrát prošívané speciálním stehem za použití dvoujádrových nití. V pase je použita široká guma, která v kombinaci s opaskem umožňuje dokonalou fixaci na těle. Přední díl je bez šněrování. Zakončení kalhot je pod kolenem zajištěno gumou. Kalhoty na americký fotbal mají standardní vnitřní kapsy na chrániče kolen a stehen. Vzhledem k individuálním požadavkům na chrániče dodáváme kalhoty bez chráničů.

Kalhoty na Americký fotbal je možné potisknout sublimačním tiskem designem dle Vašeho přání.

Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit  originální dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu