Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další baseballové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RL9

RL8

RL7

RL6

RL5

RL4

RL3

RL2

RL1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Originální, nezaměnitelná grafika na sportovním oblečení jednoduše a rychle.
08. 3. 2018

Neustále se vyvíjející technologie výroby nabízejí stále více možností v grafickém provedení dresů a sportovního oblečení. Více informací ...

Archiv novinek

Baseball

Ernest Hemingway kdysi řekl: „Baseball jsou nejrychlejší šachy na světě.“ No jo, ale u šachů se člověk tolik nezapotí a nezašpiní. Nabízíme Vám baseballové dresy, které jsou velmi slušivé a poskytují potřebné pohodlí.

Dresy pro Baseball jsou vyráběny ve třech střizích ze speciálních materiálů, vyvzorovaných pro tento sport. Jedná se o materiály Mash (dírkovaný), Heavy (hladký) a Heavy PRO (hladký), které jsou používány pro výrobu baseballových dresů jak v Evropě, tak v zámoří pro MLB. Mash (dirkovaný) je velmi lehký, vzdušný materiál. Díky jemné perforaci je velice vhodný na letní období, kdy zajišťuje maximální komfort při nošení a zároveň splňuje všechny požadavky na funkčnost a odolnost, vyžadovaných pro baseballové dresy. Samozřejmostí je možnost kompletního potisku technologií sublimačního tisku. Heavy (hladký) je materiál vyznačující se hladkou strukturou, díky které mimořádně vynikne veškerý aplikovaný sublimační potisk. Při současném zachování požadavků na pevnost a odolnost je výbornou volbou právě pro Baseball. Heavy PRO (hladký) je mimořádně komfortní materiál. Jemnou strukturou, která zdůrazňuje jeho exkluzivitu je kompromisem mezi materiály Mash a Heavy. Má hladký povrch, je lehký a vzdušný, ale bez perforace. Všechny švy jsou prošívané speciální dvoujádrovou nití. Naše dresy jsou testovány při zátěži ve špičkových klubech v Evropské unii. Nabízíme baseballové dresy v profesionální kvalitě za nejvýhodnější cenu. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně baseballových dresů naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky pro baseball, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu