Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další baseballové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RL1

RL2

RL3

RL4

RL5

RL6

RL7

RL8

RL9

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Novinky
SOFTSHELL bunda - novinka v týmovém sortimentu.
22. 9. 2017

Připravili a otestovali jsme nový produkt týmového vybavení SOFTSHELL bundu.

Bunda umožňuje plný sublimační potisk v celé ploše. Můžete ji mít ve svém, originálním klubovém designu, na kterém vynikne nápaditá grafika v celém rozsahu. Nabízíme také potisk reflexními FLUO barvami. Více informací ...

Archiv novinek

Baseball

Ernest Hemingway kdysi řekl: „Baseball jsou nejrychlejší šachy na světě.“ No jo, ale u šachů se člověk tolik nezapotí a nezašpiní. Nabízíme Vám baseballové dresy, které jsou velmi slušivé a poskytují potřebné pohodlí.

Dresy pro Baseball jsou vyráběny ve třech střizích ze speciálních materiálů, vyvzorovaných pro tento sport. Jedná se o materiály Mash (dírkovaný), Heavy (hladký) a Heavy PRO (hladký), které jsou používány pro výrobu baseballových dresů jak v Evropě, tak v zámoří pro MLB. Mash (dirkovaný) je velmi lehký, vzdušný materiál. Díky jemné perforaci je velice vhodný na letní období, kdy zajišťuje maximální komfort při nošení a zároveň splňuje všechny požadavky na funkčnost a odolnost. Samozřejmostí je možnost kompletního potisku technologií sublimačního tisku. Heavy (hladký) je materiál vyznačující se hladkou strukturou, díky které mimořádně vynikne veškerý aplikovaný potisk. Při současném zachování požadavků na pevnost a odolnost je výbornou volbou právě pro Baseball. Heavy PRO (hladký) je mimořádně komfortní materiál. Jemnou strukturou, která zdůrazňuje jeho exkluzivitu je kompromisem mezi materiály Mash a Heavy. Má hladký povrch, je lehký a vzdušný, ale bez perforace. Všechny švy jsou prošívané speciální dvoujádrovou nití. Naše dresy jsou testovány při zátěži ve špičkových klubech v Evropské unii. Nabízíme baseballové dresy v profesionální kvalitě za nejvýhodnější cenu. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu