Baseball - vybavení

Zvolte produkt pro konfiguraci

  • Baseballový dres

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Novinky
SOFTSHELL bunda - novinka v týmovém sortimentu.
22. 9. 2017

Připravili a otestovali jsme nový produkt týmového vybavení SOFTSHELL bundu.

Bunda umožňuje plný sublimační potisk v celé ploše. Můžete ji mít ve svém, originálním klubovém designu, na kterém vynikne nápaditá grafika v celém rozsahu. Nabízíme také potisk reflexními FLUO barvami. Více informací ...

Archiv novinek

Baseball

Ernest Hemingway kdysi řekl: „Baseball jsou nejrychlejší šachy na světě.“ No jo, ale u šachů se člověk tolik nezapotí a nezašpiní. Nabízíme Vám baseballové dresy, které jsou velmi slušivé a poskytují potřebné pohodlí.

Dresy pro Baseball jsou vyráběny ve třech střizích ze speciálních materiálů, vyvzorovaných pro tento sport. Jedná se o materiály Mash (dírkovaný), Heavy (hladký) a Heavy PRO (hladký), které jsou používány pro výrobu baseballových dresů jak v Evropě, tak v zámoří pro MLB. Mash (dirkovaný) je velmi lehký, vzdušný materiál. Díky jemné perforaci je velice vhodný na letní období, kdy zajišťuje maximální komfort při nošení a zároveň splňuje všechny požadavky na funkčnost a odolnost. Samozřejmostí je možnost kompletního potisku technologií sublimačního tisku. Heavy (hladký) je materiál vyznačující se hladkou strukturou, díky které mimořádně vynikne veškerý aplikovaný potisk. Při současném zachování požadavků na pevnost a odolnost je výbornou volbou právě pro Baseball. Heavy PRO (hladký) je mimořádně komfortní materiál. Jemnou strukturou, která zdůrazňuje jeho exkluzivitu je kompromisem mezi materiály Mash a Heavy. Má hladký povrch, je lehký a vzdušný, ale bez perforace. Všechny švy jsou prošívané speciální dvoujádrovou nití. Naše dresy jsou testovány při zátěži ve špičkových klubech v Evropské unii. Nabízíme baseballové dresy v profesionální kvalitě za nejvýhodnější cenu. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu