Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další basketbalové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RB1

RB2

RB3

RB4

RB5

RB6

RB7

RB8

RB9

RB10

RB11

RB12

RB13

RB14

RB15

RB16

RB17

RB18

RB19

RB20

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Novinky
Lepší kvalita za stejnou cenu i v roce 2018!
07. 1. 2018

Stejně jako v loňském roce se budeme snažit plnit vaše sny a představy a být vám nablízku, když budete chtít zaujmout a vypadat jinak než ostatní. To všechno již několik let za stabilní ceny, které zůstanou beze změn i v roce 2018. Více informací ...

Archiv novinek

Basketbal

Běhání, doskoky, nahrávky. Basketbal je krásná hra, ať už si jdete jen tak zaházet na koš někde na hřiště, nebo hrajete-li s kamarády streetball je fajn mít pohodlný a funkční dres. Mezi amatérskými sportovci a profesionály nerozlišujeme. Vždy nabízíme prvotřídní kvalitu dle požadavků zákazníka. Dodáme Vám basketbalové dresy, trenýrky a převlečníky podle Vašich představ.

Více informací

Basketbalové dresy

Střih basketbalového dresu je vyráběn ve dvou provedeních a to pánský (klasický nebo raglán) a dámský (klasický anebo raglán anatomicky přizpůsoben ženskému tělu). Novinkou jsou nové, atraktivně upravené basketbalové  střihy. Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Zajímavou variantu přestavuje materiál Golf 205gr. Je to komfortní, sublimační, elastický materiál přiléhavého střihu, který zajišťuje výborné odvádění potu, čímž pomáhá udržovat stálou teplotu těla. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Basketbalové trenýrky

Basketbalové trenýrky, kraťasy si můžete vybrat a objednat i samostatně bez dresů. Pokud ovšem potřebujete celý sportovní komplet, doporučujeme nejdříve vybrat dres, ke kterému Vám nezávazně připravíme korekturu trenýrek ve shodném designu. Basketbalové trenýrky jsou vyráběny ve dvou provedeních střihu. Pánský (klasický) a dámský (elastický). Můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů basketbalových trenýrek. Novinkou jsou také zpevněné švy pro větší odolnost.  Nejvhodnější materiály trenýrek jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr., O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Převlečníky na dresy

Basketbalové převlečníky patří dnes již ke standardům basketbalového oblečení. Hlavní předností převlečníků je zabránění náhlému prochladnutí a tím případnému svalovému zranění. Standardní provedení basketbalových převlečníků je s krátkým rukávem, ale možný je také dlouhý rukáv. Převlečník může být opatřen krátkým zipem, nebo celo zipem. Basketbalové převlečníky spolu s kalhotami vytvoří dokonalé sladění v designu a to dle přání zákazníka. Díky profesionálnímu střihovému provedení patří převlečníky a kalhoty k velice žádanému sortimentu. Převlečníky je možno vyrábět z materiálu dle Vašeho výběru. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Velikost je možné si určit dle naší velikostní tabulky. Základní informace o ceně převlečníků pro basketbal naleznete v ceníku. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete basketbalové dresy, trenýrky a převlečníky v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit designy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu