Cyklo - vybavení

Zvolte produkt pro konfiguraci

  • Cyklistický dres

  • MTB dres

  • Cyklistické kalhoty

  • Cyklistická bunda

  • Cyklistická vesta

  • Bunda - odepínací rukávy

  • Doplňky

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Vystupte z šedého průměru a buďte vidět.
25. 1. 2018

Nabízíme efektní provedení dresů a sportovního oblečení sublimačním potiskem fluorescenčními barvami.

FLUO – reflexní barvy zapracujeme do designu vašich dresů. Více informací ...

Archiv novinek

Cyklo sport

Máte rádi projížďky na kole po okolí Vašeho domova, nebo se nebojíte šlápnout do pedálů na profesionální úrovni? Ať tak, či onak s cyklistickými dresy a oblečením od společnosti Bison pro Vás nebude žádný kopec dost prudký.

Více informací

Cyklo dresy

Cyklistický dres s krátkým rukávem je vyráběn v pánském i dámském střihu, vždy anatomicky přizpůsoben tělu. Můžete vybírat z několika připravených modelů cyklistických dresů. Každý model dresu má již v základní ceně definované provedení, ke kterému je možné dále volit požadovaný materiál a další příplatkové úpravy (dlouhý zip, reflexní prvky, Flatlock, silikonové zakončení dresů i rukávů a další).

Doporučené a nejčastěji používané materiál pro zhotovení cyklo dresů jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., COOLMAX 150 gr. a MINICUBE 150 gr.

Základní velikosti cyklistických dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu cyklistických dresů naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

MTB

Nabízíme Vám MTB dres s krátkým rukávem raglánového střihu. Dle Vašeho přání je možné na dresu provádět různé úpravy (skrytý nebo dlouhý zip, kapsa na zip, reflexní paspule, protiskluzová guma a jiné). Dresy MTB je možno vyrábět například z materiálu CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., COOLMAX 150 gr. a MINICUBE 150 gr.

Základní velikosti MTB dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Kalhoty

Rádi jezdíte na kole? Pokud ano, tak Vám jistě přijdou vhod krátké cyklistické kalhoty se šlemi. V naší nabídce najdete dva druhy střihu s možností potisku kalhot dle Vašeho přání. Anatomický propracované střihy cyklistických kalhot uspokojí potřeby všech náročných cyklistů. Nohavice kalhot jsou zakončený kvalitní protiskluzovou gumou, která fixuje kalhoty v potřebné poloze. Síťovina v horní části kalhot usnadňuje odvod potu. Velký důraz klademe na používané vložky. Používáme pouze vysoce kvalitní, antibakteriální vložky, které mají vynikající hygienické vlastnosti. Poskytují cyklistům maximální pohodlí, eliminují podráždění a zabraňují negativním kožním projevům.

Základní velikosti cyklistických kalhot si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Bundy

Cyklistické bundy jsou vyráběny z membránového materiálu v provedení léto a zima. Nejčastěji jsou použity materiály: KOSTKA 230 gr., TOURLIGHT, TOUR a OUTS. Bundy mají velice dobře padnoucí raglánový střih s prodloužením zad. Cyklistická bunda dále disponuje nastavitelnou gumičkou v pase. Na rukávech jsou náplety. Bundy je rovněž možné, dle vašeho přání upravovat. Na bundy aplikujeme reflexní paspule, protiskluzovou gumu a kapsy na zadní díl apod.

Základní velikosti cyklistických bund si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Cyklistické vesty

Cyklistické vesty jsou lehké, velice dobře střihově padnoucí a praktické. Na zádech je užita lehká prodyšná síťovina, vhodná do proměnlivého letního počasí. Vesty jsou velmi oblíbené pro svoji výbornou skladnost, nízkou hmotnost, reflexní paspule, tři zadní kapsy a na předním díle dlouhý zip. Dále dle přání zákazníka je možné cyklistickou vestu upravovat (kapsa na zip, protiskluzová guma).

Základní velikosti cyklistických vest si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Cyklo bundy – odpínací rukáv

V naší nabídce je i cyklo bunda s odepínacími rukávy z membránového materiálu v provedení léto a zima. Nejčastěji jsou použity materiály: TOURLIGHT, TOUR a OUTS. Cyklo bundy mají velice dobře padnoucí střih klasik s prodloužením zad. Rukávy bund jsou přidělány zipem, který má horní i dolní překrytí. Bunda dále disponuje nastavitelnou gumičkou v pase, reflexní paspulí na zadním díle, kde je též umístěna kapsa. Na rukávech jsou náplety.

Základní velikosti cyklistických bund si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Cyklo dres – lehokolo

Cyklo dres na lehokolo s odepínacími rukávy představuje zajímavou možnost užití univerzálního dresu. Střih je speciálně přizpůsobený pro jízdu na lehokole. Cyklistický dres má krátký rukáv, s možností připnout si dlouhý rukáv a tím získáte dres s dlouhým rukávem. Na rukávech dresů jsou náplety. Na předním díle je kapsa. U zakončení dresu je protiskluzová guma, zabraňující ohrnu dresu směrem nahoru. Nejčastěji jsou použity materiály: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., COOLMAX 150 gr. a MINICUBE 150 gr.

Základní velikosti cyklistických dresů na lehokolo si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Doplňky

Návleky na nohy

Cyklistické návleky na nohy z lehkého materiálu zabraňují prochladnutí a využijte hlavně v letním období. Návleky jsou lehké a na omak příjemný materiál umožňuje plný sublimační potisk a tím dokonalé sladění designu s vašimi dresy. Cyklistické návleky na nohy ze zatepleného materiálu jsou ideální pro chladnější podzimní období. Zakončení obou návleků je provedeno kvalitní protiskluzovou gumou. Návleky snadno složíte do zadní kapsy dresu, kde je budete mít stále po ruce.

Základní velikosti cyklo návleků na nohy si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Návleky na ruce

Cyklistické návleky na ruce z lehkého materiálu zabraňují prochladnutí a využijte hlavně v letním období. Návleky jsou lehké a na omak příjemný materiál umožňuje plný sublimační potisk a tím dokonalé sladění designu s vašimi dresy. Cyklistické návleky na ruce ze zatepleného materiálu jsou ideální pro chladnější podzimní období. Zakončení obou návleků je provedeno kvalitní protiskluzovou gumou. Návleky snadno složíte do zadní kapsy dresu, kde je budete mít stále po ruce.

Základní velikosti návleků na ruce si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Multifunkční šátek

Multifunkční tubusový cyklistický šátek je vhodným doplňkem pro většinu outdoorových sportů. Je vyroben z elastického polyesterového mikrovlákna, které je jemné a příjemné na dotek. Nestudí a nesaje pot, naopak ho odvádí na povrch. Cyklistický šátek je lehký a pružný. Jeho velikost je univerzální a přizpůsobí se všem uživatelům. Multifunkční tubusový šátek Vás ochrání za každého počasí před sluncem, zimou, potem i prachem.

Způsob použití je opravdu široký. Můžete ho použít jako šátek, kuklu, masku, nákrčník, čepici, či čelenku. Je to opravdu jen na Vás. Údržba tubusového šátku je nenáročná. Lze ho prát v automatické pračce a není třeba ho žehlit. Jako jedni z mála výrobců Vám nabízíme možnost mít šátek ve vlastním designu.

Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu nebo oblečení z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu