Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další esportové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RF53

RF52

RF51

RF50

RF49

RF48

RF47

RF46

RF45

RF44

RF43

RF42

RF41

RF40

RF39

RF37

RF35

RF33

RF32

RF31

RF30

RF29

RF28

RF27

RF26

RF24

RF22

RF21

RF20

RF19

RF18

RF17

RF16

RF15

RF14

RF13

RF12

RF11

RF10

RF9

RF8

RF7

RF6

RF5

RF4

RF3

RF2

RF1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Originální, nezaměnitelná grafika na sportovním oblečení jednoduše a rychle.
08. 3. 2018

Neustále se vyvíjející technologie výroby nabízejí stále více možností v grafickém provedení dresů a sportovního oblečení. Více informací ...

Archiv novinek

E-sport (Progaming)

E-sport, nebo-li Progaming, patří mezi moderní elektronické sporty. Je jedno, jestli hrajete Counter strike, Battlefield 3, nebo WarCraft 3. I u PC, XBOXu, nebo Playstaionu se můžete pěkně zapotit. Vítězí jen ten skutečný tým. Dejte proto najevo, že k vítěznému týmu patříte i Vy a pořiď si některý z mnoha našich týmových dresů.

Týmová polokošile je určena pro E-sport i běžné nošení. Ruční výroba v České republice zaručuje kvalitní zpracování a hygienickou nezávadnost používaných materiálů. Příjemný materiál zajišťuje komfortní pocit při nošení. Jednou z velkých předností je možnost plného sublimačního potisku a tím dokonalého sladění s dalším týmovým oblečením. Buďte tým i mimo hřiště!

Nabízíme Vám dvě varianty polokošile a to polokošile PRO a KLASIK. Tyto týmové polokošile jsou vyrobeny z materiálu PIQUE [PIKÉ] 150gr. Jedná se o velice příjemný materiál, navozující pocit bavlny. Má vynikající savé vlastnosti a nesrážlivou úpravu. Novinkou je možnost použití sublimačního tisku na tento exkluzivní materiál. Provedení polokošile je ve střihu POLO s moderním límečkem, se zpevněným rozepínáním a čtyřmi knoflíčky. Polokošile mají dvojité prošití švů a vnitřní šev je krytý lemovkou. Dále je efektně tištěná vnitřní etiketa a prodloužený zadní díl. Nabízíme Vám možnost volit střihové provedení pánské a dámské.

Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Základní informace o ceně týmových polokošil naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu nebo polokošile z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu