E-sport - vybavení

Zvolte produkt pro konfiguraci

  • E-sport dres

Produkty Ceníky Materiály Velikostní tabulky
Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Originální, nezaměnitelná grafika na sportovním oblečení jednoduše a rychle.
08. 3. 2018

Neustále se vyvíjející technologie výroby nabízejí stále více možností v grafickém provedení dresů a sportovního oblečení. Více informací ...

Archiv novinek

E-sport (Progaming)

E-sport, nebo-li Progaming, patří mezi moderní elektronické sporty. Je jedno, jestli hrajete Counter strike, Battlefield 3, nebo WarCraft 3. I u PC, XBOXu, nebo Playstaionu se můžete pěkně zapotit. Vítězí jen ten skutečný tým. Dejte proto najevo, že k vítěznému týmu patříte i Vy a pořiď si některý z mnoha našich týmových dresů.

Týmová polokošile je určena pro E-sport i běžné nošení. Ruční výroba v České republice zaručuje kvalitní zpracování a hygienickou nezávadnost používaných materiálů. Příjemný materiál zajišťuje komfortní pocit při nošení. Jednou z velkých předností je možnost plného sublimačního potisku a tím dokonalého sladění s dalším týmovým oblečením. Buďte tým i mimo hřiště!

Nabízíme Vám dvě varianty polokošile a to polokošile PRO a KLASIK. Tyto týmové polokošile jsou vyrobeny z materiálu PIQUE [PIKÉ] 150gr. Jedná se o velice příjemný materiál, navozující pocit bavlny. Má vynikající savé vlastnosti a nesrážlivou úpravu. Novinkou je možnost použití sublimačního tisku na tento exkluzivní materiál. Provedení polokošile je ve střihu POLO s moderním límečkem, se zpevněným rozepínáním a čtyřmi knoflíčky. Polokošile mají dvojité prošití švů a vnitřní šev je krytý lemovkou. Dále je efektně tištěná vnitřní etiketa a prodloužený zadní díl. Nabízíme Vám možnost volit střihové provedení pánské a dámské.

Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Základní informace o ceně týmových polokošil naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu nebo polokošile z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu