Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Týmové soustředění před sezónou s podporou Bison Sportswear.
10. 2. 2018

Pitný režim pro zákazníky Bison Sportswear na soustředění v Campingu Baldovec může být zdarma! Jste zákazníky Bison Sportswear? Připravujete sportovní soustředění pro svůj tým? Využijte příležitost, přípravte se na sezónu tam, kde j Více informací ...

Archiv novinek

Florbal

Florbal je nádherná hra, která se těší stále větší oblibě na všech sportovních úrovních. Je to fyzicky velmi náročný sport a míček, byť je perforovaný, dokáže létat velkou rychlostí. I při florbale je třeba nosit vhodný dres a právě takový Vám nabízíme.

Více informací

Florbalové dresy

Střih florbalového dresu je vyráběn ve dvou provedeních a to pánský (klasický nebo raglán) a dámský (klasický anebo raglán anatomicky přizpůsoben ženskému tělu). Rovněž můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů florbalových dresů s ventilací (DOBLO). Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel pro Vaše florbalové dresy. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Zajímavou variantu přestavuje materiál Golf 205gr. Je to komfortní, sublimační, elastický materiál přiléhavého střihu, který zajišťuje výborné odvádění potu, čímž pomáhá udržovat stálou teplotu těla. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Florbalové trenýrky

Florbalové trenýrky, kraťasy si můžete vybrat a objednat i samostatně bez dresů. Pokud ovšem potřebujete celý sportovní florbalový komplet, doporučujeme nejdříve vybrat dres, ke kterému Vám nezávazně připravíme korekturu trenýrek ve shodném designu. Florbalové trenýrky jsou vyráběny ve dvou provedeních střihu. Pánský (klasický) a dámský (elastický). Můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů trenýrek. Nejvhodnější materiály trenýrek jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr., O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech florbalových trenýrek naleznete zde. Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Florbalové Sukně

Velmi žádané jsou také sukýnky pro florbal. Vyrábíme je v provedení jako jednobarevné nebo v designu dle dresu a přání zákazníka. Florbalové sukně je možno vyrábět i s vnitřní nohavičkou. Základní velikosti sukní si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály florbalových sukní jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně florbalových sukní naleznete v ceníku.

Čelenka

Široká florbalová čelenka v moderním, jednoduchém střihu je vhodná pro všechny druhy sportů. Nejvíce oblíbená a využívaná je právě ve florbale. Je vyrobena z funkčního, elastického materiálu s podčesem, který dobře odvádí pot a je příjemný na nošení.
Univerzální velikost. Objednat můžete v šířce 9 nebo 11 cm.
Složení: 87% polyester, 13% elastan

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model florbalového dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba dresů, trenýrek, sukýnek či čelenek se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu