Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Týmové soustředění před sezónou s podporou Bison Sportswear.
10. 2. 2018

Pitný režim pro zákazníky Bison Sportswear na soustředění v Campingu Baldovec může být zdarma! Jste zákazníky Bison Sportswear? Připravujete sportovní soustředění pro svůj tým? Využijte příležitost, přípravte se na sezónu tam, kde j Více informací ...

Archiv novinek

Fotbal

Fotbal je hra pro sportovce se srdcem na pravém místě. Abyste si hru mohli opravdu užít, tak Vám nabízíme fotbalové dresy pro hráče i fanoušky. Jen si představte, jak můžete být ze dne na den například součástí naší reprezentace, nebo hráčem Vašeho oblíbeného týmu. Na našich internetových stránkách máte možnost objednat celé komplety dresů různých týmů. Naše nabídka je opravdu široká a ani děti nepřijdou zkrátka – dětské dresy jsou rovněž součástí naší nabídky. Samozřejmě Vám vyrobíme dresy se jménem i číslem. Tak neváhejte a vybavte svůj tým. Kvalitní fotbalové dresy ke hře prostě patří.

Více informací

Fotbalové dresy

Střih fotbalového dresu je vyráběn ve dvou provedeních a to pánský (klasický nebo raglán) a dámský (klasický anebo raglán anatomicky přizpůsoben ženskému tělu). Rovněž můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů s ventilací (DOBLO). Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů pro fotbal jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Zajímavou variantu přestavuje materiál Golf 205gr. Je to komfortní, sublimační, elastický materiál přiléhavého střihu, který zajišťuje výborné odvádění potu, čímž pomáhá udržovat stálou teplotu těla. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Fotbalové trenýrky

Fotbalové trenýrky, kraťasy si můžete vybrat a objednat i samostatně bez dresů. Pokud ovšem potřebujete celý sportovní komplet, doporučujeme nejdříve vybrat dres, ke kterému Vám nezávazně připravíme korekturu trenýrek ve shodném designu. Fotbalové trenýrky jsou vyráběny ve dvou provedeních střihu. Pánský (klasický) a dámský (elastický). Můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů. Nejvhodnější materiály trenýrek jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr., O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Fotbalové brankářské dresy

Brankářský dres vyrábíme ve střihu dokonale padnoucím na tělo. Dres je vyroben z velmi odolného materiálu a na rukávech je zakončen úpletem, který zajišťuje fixaci rukávů a tím i pohodlí brankáře. Lokty jsou chráněny polyuretanovou pěnou všitou do boku rukávu v místě lokte. Tento systém umístění má za úkol dokonale tlumit rázy způsobené typickým pohybem brankáře na zem. Díky použitému materiálu dresu, nedochází k omezování volnosti pohybu brankáře. Nejvhodnější materiály dresů jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr., O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Brankářské dresy je vhodné doplnit klasickými fotbalovými trenýrkami ve stejném designu, nebo jednobarevnými brankářskými trenýrkami s výztuhami.

Brankářské trenýrky a kalhoty

Speciální brankářské trenýrky a kalhoty jsou vyrobené z materiálu velmi odolného proti oděru a povětrnosti. Svým střihem zajišťuje ochranu bočních partií nohou. K ochraně boku a kyčlí napomáhá polyuretanová pěna všitá do boků trenýrek. Kalhoty navíc disponují ochranou nohou a kolen. Tento bezpečnostní systém má za úkol dokonale tlumit rázy způsobené pohybem brankáře na zem. Avšak díky použitému materiálu nijak neomezuje volnost pohybu.

Informace o možných materiálech naleznete zde. Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. Standardní barevné provedení je v černé barvě, ale dokážeme Vám nabídnout brankářské trenýrky a kalhoty modré, červené, šedé, žluté, bílé a zelené barvě. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Fotbalové štulpny

Fotbalové štulpny jsou nejen „na parádu,“ ale jejich hlavní funkcí je účinně ochránit lýtka fotbalisty a fotbalistky před nepříjemnými odřeninami a znečištěním. Štulpny jsou pohodlné, z příjemného materiálu a dobře se nosí.

Štulpny s podpínkou

Rádi Vám dodáme velmi kvalitní klasické štulpny s podpínkou se zvlášť vysokou elasticitou, která Vám zaručí výbornou fixaci chrániče na noze. Štulpny jsou vyztuženy na ohrnu a u kotníku kvalitním úpletem. Štulpny Vám dodáme v různých barevných kombinacích dle vzorníku barev a Vašeho přání. Základní složení materiálu štulpen je 95% polypropylen, 5% elastan. Štulpny dodáváme v různých velikostech a to od nejmenších pro děti až po velikosti pro dospělé. Základní informace o ceně naleznete v ceníku.

Ponožkové štulpny

Štulpny Vám dodáme v různých barevných kombinacích dle vzorníku barev a Vašeho přání. Základní složení materiálu štulpen je 85% polypropylen, 10 % bavlna a 5% elastan. Štulpny dodáváme v různých velikostech, standardně: 3-4, 5-7, 8-10, 11-12. Základní informace o ceně naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu