Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Týmové soustředění před sezónou s podporou Bison Sportswear.
10. 2. 2018

Pitný režim pro zákazníky Bison Sportswear na soustředění v Campingu Baldovec může být zdarma! Jste zákazníky Bison Sportswear? Připravujete sportovní soustředění pro svůj tým? Využijte příležitost, přípravte se na sezónu tam, kde j Více informací ...

Archiv novinek

Hasičský sport

Slogan: „Nemusí pršet, stačí, když kape,“ pro sportovce provozující hasičské sporty zrovna moc neplatí. Ba naopak. Můžete se realizovat v jakékoli sportovní disciplíně hasičských sportů, vždy to však budete dělat na plno. Ať už jste u savice, nebo proudnice, hasičské dresy od firmy Bison Vás podrží.

Více informací

Hasičské dresy

Hasičský dres je vyráběn v pánském (klasik nebo raglán) a dámském střihu (klasik anebo raglán anatomicky přizpůsoben ženskému tělu). Rovněž můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů hasičských dresů s ventilací (DOBLO). Můžete si zvolit typ límce, písma a čísel dle přání. Dresy je vhodné vyrábět z materiálu: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech používaných při výrobě hasičských dresů naleznete zde.

Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Hasičské kalhoty

Připravili jsme pro Vás kvalitní materiál pro výrobu elastických jednobarevných hasičských kalhot. Materiál je velmi pohodlný, skládající se z polypropylenového vlákna a elastického vlákna Lycra, s měkkým bavlněným omakem. Je mimořádně jemný, velmi lehký a prodyšný. Vyznačuje se zvýšenou nemačkavostí. Tento materiál má výbornou schopnost vrátit se do původního tvaru. Lépe tedy přilne zpět po natažení. Touto svou zvýšenou stahovací schopností chrání svaly, což je u sportovního oblečení pro hasiče důležité. Nově používáme materiál, který tyto vlastnosti podporuje v maximální možné míře. Tím je zaručeno Vaše pohodlí a volnost pohybu, oblečení lépe padne a udržuje si svůj tvar. Na spodní části kalhot je úplet pro lepší fixaci. Základní velikosti kalhot si určete pomocí velikostní tabulky. Nově nabízíme možnost rozlišení pánského a dámského střihu kalhot. Dámský střih je anatomicky přizpůsoben ženskému tělu a více zdůrazní křivky ženského těla. Věnujte prosím zvýšenou pozornost výběru velikostí. U elastických kalhot pro hasiče je to velmi důležité! Na vyžádání je možné upravit délku kalhot nebo přidat do spodní části zip pro snadnější oblékání.

Elastické sublimační kalhoty

Elastické kalhoty pro hasiče v designu kompletně sladěném se dresy jsou velice oblíbené a aktuálně patří k velice žádanému sortimentu. Rádi Vám dle Vašeho požadavku vytvoříme grafiku jak na samostatné hasičské kalhoty, tak na kalhoty v designu k Vašim dresům. Materiál je velmi pohodlný, skládající se z polypropylenového vlákna a elastického vlákna Lycra, s měkkým bavlněným omakem. Je mimořádně jemný, velmi lehký a prodyšný. Vyznačuje se zvýšenou nemačkavostí. Tento materiál má výbornou schopnost vrátit se do původního tvaru. Po natažení přilne lépe zpět k tělu. Touto svou zvýšenou stahovací schopností chrání svaly, což je u sportovního oblečení pro hasiče důležité. Nově používáme materiál, který tyto vlastnosti podporuje v maximální možné míře. Tím je zaručeno Vaše pohodlí a volnost pohybu při požárním sportu, oblečení lépe padne a udržuje si svůj tvar. Na spodní části hasičských kalhot je úplet pro lepší fixaci. Základní velikosti kalhot si určete pomocí velikostní tabulky. Nově nabízíme možnost rozlišení pánského a dámského střihu hasičských kalhot. Dámský střih je anatomicky přizpůsoben ženskému tělu a více zdůrazní křivky ženského těla. Věnujte prosím zvýšenou pozornost výběru velikostí. U elastických kalhot pro hasiče je to velmi důležité! Pokud budete mít kalhoty větší, nevyužijete plně vlastnosti materiálu, pokud naopak menší, budou příliš napnuté, což může ovlivnit vzhled potisku. Na vyžádání je možné upravit délku kalhot (minimální úprava o 5 cm), nebo přidat do spodní části zip pro snadnější oblékání.

Volné sublimační tepláky

Volné sublimační tepláky jsou výbornou volbou pro ty, kdo se necítí v elastických kalhotách, a přesto požadují design shodný se dresy. Rádi Vám dle Vašeho požadavku vytvoříme na hasičské kalhoty grafiku přesně k Vašim dresům. Materiál je velmi vzdušný a komfortní pro příjemný pocit při nošení. V pase je široká guma se šňůrkou. Na spodní části kalhot je úplet pro lepší fixaci. Základní velikosti hasičských tepláků si určete pomocí velikostní tabulky. Na vyžádání je možné upravit délku hasičských kalhot. Také u těchto kalhot nabízíme možnost rozlišení pánského a dámského střihu. Dámský střih je anatomický přizpůsoben ženskému tělu. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Elastické kalhoty jednobarevné – s možností výběru barvy

Připravili jsme pro Vás kvalitní materiál pro výrobu elastických jednobarevných hasičských kalhot. Materiál je velmi pohodlný, skládající se z polypropylenového vlákna a elastického vlákna Lycra, s měkkým bavlněným omakem. Je mimořádně jemný, velmi lehký a prodyšný. Vyznačuje se zvýšenou nemačkavostí. Tento materiál má výbornou schopnost vrátit se do původního tvaru – lépe přilne zpět po natažení. Touto svou zvýšenou stahovací schopností chrání svaly, což je u sportovního oblečení pro hasiče důležité. Nově používáme materiál, který tyto vlastnosti podporuje v maximální možné míře. Tím je zaručeno Vaše pohodlí a volnost pohybu, oblečení lépe padne a udržuje si svůj tvar. Na spodní části kalhot je úplet pro lepší fixaci. Základní velikosti hasičských kalhot si určete pomocí velikostní tabulky. Nově nabízíme možnost rozlišení pánského a dámského střihu kalhot. Dámský střih je anatomicky přizpůsoben ženskému tělu a více zdůrazní křivky ženského těla. Věnujte prosím zvýšenou pozornost výběru velikostí. U elastických kalhot je to velmi důležité! Na vyžádání je možné upravit délku kalhot nebo přidat do spodní části zip pro snadnější oblékání.

Volné tepláky jednobarevné – s možností výběru barvy

Hasičské tepláky volné jsou výbornou volbou pro ty, kdo se necítí v elastických hasičských kalhotách. Materiál je velmi vzdušný a komfortní pro příjemný pocit při nošení. V pase je široká guma se šňůrkou. Na spodní části hasičských kalhot je úplet pro lepší fixaci. Základní velikosti tepláků si určete pomocí velikostní tabulky. Také u těchto kalhot nabízíme možnost rozlišení pánského a dámského střihu. Dámský střih je anatomicky přizpůsoben ženskému tělu. Na vyžádání je možné upravit délku kalhot.

Základní velikosti hasičských tepláků si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Hasičské šátky

Multifunkční tubusový hasičský šátek je vhodným doplňkem pro většinu outdoorových sportů. Je vyroben z elastického polyesterového mikrovlákna, které je jemné a příjemné na dotek. Nestudí a nesaje pot, naopak ho odvádí na povrch. Šátek je lehký a pružný. Jeho velikost je univerzální a přizpůsobí se všem uživatelům. Multifunkční tubusový šátek Vás ochrání na hasičských soutěžích za každého počasí před sluncem, zimou, potem i prachem.

Způsob použití je opravdu široký. Můžete ho použít jako šátek, kuklu, masku, nákrčník, čepici, či čelenku. Je to opravdu jen na Vás. Údržba tubusového šátku pro hasiče je nenáročná. Lze ho prát v automatické pračce a není třeba ho žehlit. Jako jedni z mála výrobců Vám nabízíme možnost mít šátek ve vlastním designu, sladěném s Vašimi dresy pro hasičský sport.

Podrobnější informace o použitém materiálu na hasičské šátky naleznete zde. Informace o ceně šátků naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky pro hasiče, nebo požadujete dresy v originálním designu Vašeho hasičského sboru, můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba dresů se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu