Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další hokejové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RH32

RH31

RH30

RH29

RH28

RH27

RH26

RH25

RH24

RH23

RH22

RH21

RH20

RH19

RH18

RH17

RH16

RH15

RH14

RH13

RH12

RH11

RH10

RH9

RH8

RH7

RH6

RH5

RH4

RH3

RH2

RH1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Týmové soustředění před sezónou s podporou Bison Sportswear.
10. 2. 2018

Pitný režim pro zákazníky Bison Sportswear na soustředění v Campingu Baldovec může být zdarma! Jste zákazníky Bison Sportswear? Připravujete sportovní soustředění pro svůj tým? Využijte příležitost, přípravte se na sezónu tam, kde j Více informací ...

Archiv novinek

Inline hokej

Není hokej jako hokej. Inline hokej je náročný sport, vyžadující rychlost, hbitost a velkou soustředěnost. Inline hokej sice není tak kontaktní jak lední hokej, ale i tak hráči a hráčky dostávají pěkně do těla. A co teprve jejich dresy? Přinášíme Vám kvalitní, odolné a funkční dresy pro inline hokej. Tak obléknout dresy, nazout inline brusle a hurá na hřiště.

Více informací

In-line hokejové dresy

Dres pro In-line hokej je vyráběn v několika provedeních střihu a to Klasik, Kulaté sedlo, Hranaté sedlo, Raglán, Raglán – kulaté sedlo. Všechny střihy je možno dále upravovat. Je možné provést úpravu v podobě zdvojených rukávů nebo ramen, všití ventilační a miniventilační síťky v boku in-line dresu a podobně. Síťky, jako jedni z mála výrobců, barevně upravujeme pro dokonalý výsledný design dresu. Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Máme pro Vás na výběr i možnost spodního zakončení dresu ve stylu STANDARD anebo PRO. Základní velikosti inline dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály inline dresů jsou: CANADA 230 gr., Sun 230 gr., Blesk 230 gr a Elite 230 gr. Canada 230 gr. je nejpoužívanější, profesionální a velmi kvalitní úplet, zaručující vysokou kvalitu a odolnost. Sun 230 gr. je kvalitní polyesterový úplet, aktuálně velmi žádaný pro svoji hladkou strukturu, díky které vynikají všechny loga a designy. Blesk 230gr. je porézní polyesterový velmi lesklý materiál, který dodá dresu třpytivý efekt. A Elite 230gr. je polyesterový materiál, který je speciálně vyvzorován dle používaných materiálů v NHL. Vytváří dojem kostičkového designu pro zvýraznění efektu nejvyšší kvality dresu. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně inline dresů naleznete v ceníku.

Jednobarevné dresy

Firma Bison pro Vás připravila nabídku jednobarevných In-line hokejových dresů ve výše uvedených variantách. Tyto dresy dodáváme bez možnosti potisku.

Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

In-line kalhoty

Kalhoty na In-line hokej vyrábíme ze speciálně vyvinutého materiálu Sven 240 gr. Mimořádná pevnost, elasticita a prodyšnost tohoto materiálu poskytuje maximální komfort a odlišuje inline kalhoty Bison od ostatních. Sven 240 gr. dokáže díky svým vlastnostem nahradit těžké, neprodyšné materiály všude tam, kde je hlavním požadavkem pevnost. Díky prodyšnosti samotného materiálu odpadá nutnost všívání ventilačních dílů. Kalhoty na In-line hokej jsou lehké, maximálně komfortní a nebrání pohybu. Kalhoty v novém, ultralehkém provedení nabízejí díky svému unikátnímu střihu profesionální vzhled, který uspokojí i nejnáročnější zákazníky. In-line kalhoty z tohoto materiálu a v tomto střihu dostanete exkluzivně pouze u Bison Sportswear, s.r.o.

Základní velikosti inline kalhot si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu nebo kalhot z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu