Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další bowlingové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RK20

RK19

RK18

RK17

RK16

RK15

RK14

RK13

RK12

RK11

RK10

RK9

RK8

RK7

RK6

RK5

RK4

RK3

RK2

RK1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Originální, nezaměnitelná grafika na sportovním oblečení jednoduše a rychle.
08. 3. 2018

Neustále se vyvíjející technologie výroby nabízejí stále více možností v grafickém provedení dresů a sportovního oblečení. Více informací ...

Archiv novinek

Kuželky a bowling

Několik kroků rozběh, pak hod a „děj se vůle boží.“ Kuželky a bowling jsou příjemnými sporty, které je možné hrát od dětských let až na „stará kolena.“ Je jedno jestli se jen tak sejde rodina a stráví spolu příjemný čas nad sportovní aktivitou, nebo jestli hrajete kuželky, či bowling jako profesionální hráč. Vždy jde o hru, o ten moment, kdy si člověk potěžkává kouli, pak udělá několik kroků, napřáhne se a pošle kouli, tak kam si před malým momentem vysnil. Výrobky firmy Bison chtějí být s Vámi u toho a podpořit Vaše úsilí.

Týmová polokošile, určená pro sportovní aktivity, je velice vhodná pro kuželky a bowling. Ruční výroba v České republice zaručuje kvalitní zpracování a hygienickou nezávadnost používaných materiálů. Příjemný materiál zajišťuje komfortní pocit při nošení. Hlavní předností je možnost plného sublimačního potisku a tím dokonalého vzhledu celého týmu při kuželkách a bowlingu.

Nabízíme Vám dvě varianty polokošile a to polokošile PRO a KLASIK. Tyto polokošile jsou vyrobeny z materiálu PIQUE [PIKÉ] 150gr. Jedná se o velice příjemný materiál, navozující pocit bavlny. Má vynikající savé vlastnosti a nesrážlivou úpravu. Novinkou je možnost použití sublimačního tisku na tento exkluzivní materiál. Provedení polokošile je ve střihu POLO s moderním límečkem, se zpevněným rozepínáním a čtyřmi knoflíčky. Polokošile mají dvojité prošití švů a vnitřní šev je krytý lemovkou. Dále je efektně tištěná vnitřní etiketa a prodloužený zadní díl. Nabízíme Vám možnost volit střihové provedení pánské a dámské.

Základní velikosti polokošil si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně polokošile pro šipky a bowling naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy  či polokošile ve vlastním, originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu