Kuželky - Bowling - vybavení

Zvolte produkt pro konfiguraci

  • Bowlingový dres

Produkty Ceníky Materiály Velikostní tabulky
Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Originální, nezaměnitelná grafika na sportovním oblečení jednoduše a rychle.
08. 3. 2018

Neustále se vyvíjející technologie výroby nabízejí stále více možností v grafickém provedení dresů a sportovního oblečení. Více informací ...

Archiv novinek

Kuželky a bowling

Několik kroků rozběh, pak hod a „děj se vůle boží.“ Kuželky a bowling jsou příjemnými sporty, které je možné hrát od dětských let až na „stará kolena.“ Je jedno jestli se jen tak sejde rodina a stráví spolu příjemný čas nad sportovní aktivitou, nebo jestli hrajete kuželky, či bowling jako profesionální hráč. Vždy jde o hru, o ten moment, kdy si člověk potěžkává kouli, pak udělá několik kroků, napřáhne se a pošle kouli, tak kam si před malým momentem vysnil. Výrobky firmy Bison chtějí být s Vámi u toho a podpořit Vaše úsilí.

Týmová polokošile, určená pro sportovní aktivity, je velice vhodná pro kuželky a bowling. Ruční výroba v České republice zaručuje kvalitní zpracování a hygienickou nezávadnost používaných materiálů. Příjemný materiál zajišťuje komfortní pocit při nošení. Hlavní předností je možnost plného sublimačního potisku a tím dokonalého vzhledu celého týmu při kuželkách a bowlingu.

Nabízíme Vám dvě varianty polokošile a to polokošile PRO a KLASIK. Tyto polokošile jsou vyrobeny z materiálu PIQUE [PIKÉ] 150gr. Jedná se o velice příjemný materiál, navozující pocit bavlny. Má vynikající savé vlastnosti a nesrážlivou úpravu. Novinkou je možnost použití sublimačního tisku na tento exkluzivní materiál. Provedení polokošile je ve střihu POLO s moderním límečkem, se zpevněným rozepínáním a čtyřmi knoflíčky. Polokošile mají dvojité prošití švů a vnitřní šev je krytý lemovkou. Dále je efektně tištěná vnitřní etiketa a prodloužený zadní díl. Nabízíme Vám možnost volit střihové provedení pánské a dámské.

Základní velikosti polokošil si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně polokošile pro šipky a bowling naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy  či polokošile ve vlastním, originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu