Warning: scandir(wp-content/themes/naturespace/img/designy/lakros): failed to open dir: No such file or directory in /data/www/bison.cz/www/wp-content/themes/naturespace/content/vyber-designu.php on line 77 Warning: scandir(): (errno 2): No such file or directory in /data/www/bison.cz/www/wp-content/themes/naturespace/content/vyber-designu.php on line 77 Warning: sort() expects parameter 1 to be array, boolean given in /data/www/bison.cz/www/wp-content/themes/naturespace/content/vyber-designu.php on line 78 Warning: array_reverse() expects parameter 1 to be array, boolean given in /data/www/bison.cz/www/wp-content/themes/naturespace/content/vyber-designu.php on line 79

Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další lakrosové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Týmové soustředění před sezónou s podporou Bison Sportswear.
10. 2. 2018

Pitný režim pro zákazníky Bison Sportswear na soustředění v Campingu Baldovec může být zdarma! Jste zákazníky Bison Sportswear? Připravujete sportovní soustředění pro svůj tým? Využijte příležitost, přípravte se na sezónu tam, kde j Více informací ...

Archiv novinek

Lakros

Ať už hrajete Fieldlakros, Boxlakros, Interkros, nebo Český lakros neobejdete se bez správné sportovní výbavy, týmového ducha a rovněž slušivého a hlavně funkčního dresu.

Více informací

Lakros dresy

Střih dresu pro lakros je vyráběn ve dvou provedeních a to pánský (klasický nebo raglán) a dámský (klasický anebo raglán anatomicky přizpůsoben ženskému tělu). Rovněž můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů lakrosových dresů. Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů pro lakros jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně lakrosových dresů naleznete v ceníku.

Lacrosse EU

Dres pro lacrosse EU je vyráběn v několika provedeních střihu a to Supre 6 a Supre 7. Všechny střihy je možno dále upravovat. Je možné provést úpravu v podobě zdvojených rukávů nebo ramen, všití ventilační a miniventilační síťky v boku lacrosse dresu a podobně. Síťky, jako jedni z mála výrobců, barevně upravujeme pro dokonalý výsledný design lacrosse dresu. Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Základní velikosti lacrosse dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně lacrosse dresů naleznete v ceníku.

Box lakros

Dres pro Box lakros je vyráběn v několika provedeních střihu a to Klasik, Kulaté sedlo, Hranaté sedlo, Raglán, Raglán – kulaté sedlo. Všechny střihy je možno dále upravovat. Je možné provést úpravu v podobě zdvojených rukávů nebo ramen, všití ventilační a miniventilační síťky v boku box lakros dresu a podobně. Síťky, jako jedni z mála výrobců, barevně upravujeme pro dokonalý výsledný design dresu. Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Máme pro Vás na výběr i možnost spodního zakončení box lakrose dresu ve stylu STANDARD anebo PRO. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně Box lakros dresů naleznete v ceníku.

Box lakros Goal

Dres pro Box lakros Goal je rovněž vyráběn v několika provedeních střihu a to Klasik, Kulaté sedlo, Hranaté sedlo, Raglán, Raglán – kulaté sedlo. Všechny střihy je možno dále upravovat. Je možné provést úpravu v podobě zdvojených rukávů nebo ramen, všití ventilační a miniventilační síťky v boku dresu a podobně. Síťky, jako jedni z mála výrobců, barevně upravujeme pro dokonalý výsledný design dresu. Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Máme pro Vás na výběr i možnost spodního zakončení dresu ve stylu STANDARD anebo PRO. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně Box lakros Goal dresu naleznete v ceníku.

Dámské dresy

Střih dámského dresu je vyráběn v podobě klasického anebo raglán – anatomicky přizpůsobeného ženskému tělu. Rovněž můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů s ventilací (DOBLO). Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Základní velikosti dámských  dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Sukně

Velmi žádané jsou také sukýnky pro lakrosový sport. Vyrábíme je v provedení jako jednobarevné nebo v designu dresu a přání zákazníka. Lakrosové sukně je možno vyrábět i s vnitřní nohavičkou. Základní velikosti sukní si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály sukní pro lakros jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně lakrosových sukýnek naleznete v ceníku.

Trenýrky pro lakros

Lakrosové trenýrky jsou vyráběny ve dvou provedeních střihu a to pro dámy a pány. Vyrábíme je v provedení jako jednobarevné nebo v designu dle dresu zákazníka. Samozřejmostí jsou speciální střihy trenýrek, které tak zaručují maximální komfort. Nejvhodnější materiály trenýrek jsou: CANADA 155 gr. a CANADA 210 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Základní velikosti lakrosových trenýrek si určete pomocí velikostní tabulky. Informace o ceně trenýrek pro lakros naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete lakrosové, box lakrosové nebo Lacrosse EU dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba dresů a trenýrek se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu