Lakros - vybavení

Zvolte produkt pro konfiguraci

  • Lakrosový dres

  • Lakrosové trenýrky

  • Lakrosová sukně

  • Boxlakrosový dres

  • Lakrosový EU dres

  • Lakrosový pinnies

Produkty Ceníky Materiály Velikostní tabulky
Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Originální, nezaměnitelná grafika na sportovním oblečení jednoduše a rychle.
08. 3. 2018

Neustále se vyvíjející technologie výroby nabízejí stále více možností v grafickém provedení dresů a sportovního oblečení. Více informací ...

Archiv novinek

Lakros

Ať už hrajete Fieldlakros, Boxlakros, Interkros, nebo Český lakros neobejdete se bez správné sportovní výbavy, týmového ducha a rovněž slušivého a hlavně funkčního dresu.

Více informací

Lakros dresy

Střih dresu pro lakros je vyráběn ve dvou provedeních a to pánský (klasický nebo raglán) a dámský (klasický anebo raglán anatomicky přizpůsoben ženskému tělu). Rovněž můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů lakrosových dresů. Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů pro lakros jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně lakrosových dresů naleznete v ceníku.

Lacrosse EU

Dres pro lacrosse EU je vyráběn v několika provedeních střihu a to Supre 6 a Supre 7. Všechny střihy je možno dále upravovat. Je možné provést úpravu v podobě zdvojených rukávů nebo ramen, všití ventilační a miniventilační síťky v boku lacrosse dresu a podobně. Síťky, jako jedni z mála výrobců, barevně upravujeme pro dokonalý výsledný design lacrosse dresu. Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Základní velikosti lacrosse dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně lacrosse dresů naleznete v ceníku.

Box lakros

Dres pro Box lakros je vyráběn v několika provedeních střihu a to Klasik, Kulaté sedlo, Hranaté sedlo, Raglán, Raglán – kulaté sedlo. Všechny střihy je možno dále upravovat. Je možné provést úpravu v podobě zdvojených rukávů nebo ramen, všití ventilační a miniventilační síťky v boku box lakros dresu a podobně. Síťky, jako jedni z mála výrobců, barevně upravujeme pro dokonalý výsledný design dresu. Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Máme pro Vás na výběr i možnost spodního zakončení box lakrose dresu ve stylu STANDARD anebo PRO. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně Box lakros dresů naleznete v ceníku.

Box lakros Goal

Dres pro Box lakros Goal je rovněž vyráběn v několika provedeních střihu a to Klasik, Kulaté sedlo, Hranaté sedlo, Raglán, Raglán – kulaté sedlo. Všechny střihy je možno dále upravovat. Je možné provést úpravu v podobě zdvojených rukávů nebo ramen, všití ventilační a miniventilační síťky v boku dresu a podobně. Síťky, jako jedni z mála výrobců, barevně upravujeme pro dokonalý výsledný design dresu. Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Máme pro Vás na výběr i možnost spodního zakončení dresu ve stylu STANDARD anebo PRO. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně Box lakros Goal dresu naleznete v ceníku.

Dámské dresy

Střih dámského dresu je vyráběn v podobě klasického anebo raglán – anatomicky přizpůsobeného ženskému tělu. Rovněž můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů s ventilací (DOBLO). Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Základní velikosti dámských  dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Sukně

Velmi žádané jsou také sukýnky pro lakrosový sport. Vyrábíme je v provedení jako jednobarevné nebo v designu dresu a přání zákazníka. Lakrosové sukně je možno vyrábět i s vnitřní nohavičkou. Základní velikosti sukní si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály sukní pro lakros jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr. a O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně lakrosových sukýnek naleznete v ceníku.

Trenýrky pro lakros

Lakrosové trenýrky jsou vyráběny ve dvou provedeních střihu a to pro dámy a pány. Vyrábíme je v provedení jako jednobarevné nebo v designu dle dresu zákazníka. Samozřejmostí jsou speciální střihy trenýrek, které tak zaručují maximální komfort. Nejvhodnější materiály trenýrek jsou: CANADA 155 gr. a CANADA 210 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Základní velikosti lakrosových trenýrek si určete pomocí velikostní tabulky. Informace o ceně trenýrek pro lakros naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete lakrosové, box lakrosové nebo Lacrosse EU dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba dresů a trenýrek se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu