Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další hokejové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RH32

RH31

RH30

RH29

RH28

RH27

RH26

RH25

RH24

RH23

RH22

RH21

RH20

RH19

RH18

RH17

RH16

RH15

RH14

RH13

RH12

RH11

RH10

RH9

RH8

RH7

RH6

RH5

RH4

RH3

RH2

RH1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Vystupte z šedého průměru a buďte vidět.
25. 1. 2018

Nabízíme efektní provedení dresů a sportovního oblečení sublimačním potiskem fluorescenčními barvami.

FLUO – reflexní barvy zapracujeme do designu vašich dresů. Více informací ...

Archiv novinek

Lední hokej

Hokej je náročná hra, která vyžaduje rychlost, obratnost a tvrdost. Hráči, ale i jejich dresy jsou velmi namáháni vzájemnými kontakty, případně pády na led rozdrásaným od bruslí, kontaktem s mantinely. Hokejové dresy musí být odolné, ale i pohodlné, funkční a nesmí bránit v pohybu. Právě takové dresy Vám nabízíme.

Více informací

Hokejové dresy

Dres pro hokej je vyráběn v několika provedeních střihu a to Klasik, Kulaté sedlo, Hranaté sedlo, Raglán, Raglán – kulaté sedlo. Všechny střihy je možno dále upravovat podle vašeho přání. Je možné provést úpravu v podobě zdvojených rukávů nebo ramen, všití ventilační a miniventilační síťky v boku hokejového dresu a podobně. Síťky, jako jedni z mála výrobců, barevně upravujeme pro dokonalý výsledný design dresu. Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Máme pro Vás na výběr i možnost spodního zakončení dresu ve stylu STANDARD anebo PRO. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály pro výrobu hokejových dresů jsou: ZERO, CANADA, Sun, Devil, Elite a NHL. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Hokejové štulpny

Hokejové štulpny vyrábíme ze silného polyesterového úpletu Filet 350gr. Tento materiál je velmi elastický a dokonale obepíná vaše tělo. Podrobnější informace o materiálu hokejových štulpen naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Hokejová Ribana v designu

Při zachování všech požadavků na nezbytnou funkčnost nabízíme možnost vlastního, originálního designu na hokejových ribanech. Můžete je mít v jakýchkoliv klubových barvách, s logem klubu, sponzorů a navíc se jménem pro každého hráče. Připravíme vám vlastní design vašeho hokejového ribana v našem grafickém studiu zdarma!

Použitý materiál hokejových riban (polypropylen) je velmi příjemný na tělo, extrémně lehký a pružný s tažností na všechny strany. Udržuje potřebné mikroklima a tepelnou pohodu při zátěži. Byl vyvíjen a testován speciálně pro možnost sublimačního tisku na hokejových ribanech a patří mezi Hi-tech tkaniny. Samozřejmostí je kvalitní zpracování a ploché provedení švů pro větší komfort.

Nabízíme Vám varianty riban s dlouhým a krátkým rukávem a stejně tak dlouhými a krátkými nohavicemi. Varianty potisku nabízíme tři: Clasic, který přináší tisk na rukávy a límce a u kalhot boční vsadka. Standard poskytuje tisk na rukávy, límec a přední díl těla. U kalhot je opět boční vsadka. Varianta potisku Pro zajišťuje tisk na celou soupravu, včetně zadního dílu. U kalhot je boční vsadka.

Návleky na hokejové kalhoty

Představujeme Vám špičkový profesionální návlek na hokejové kalhoty ze silného polyesterového úpletu, konkrétně se jedná o Filet 350gr. Materiál je velmi elastický a dokonale obepíná hokejové kalhoty. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Výhodou je možnost sladění designu dresu, návleků a štulpen v podobě jednotného designového kompletu. Výsledkem je profesionální vzhled návleků, velmi dobře padnoucí na hokejové kalhoty.

Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Jednobarevné hokejové dresy

Firma Bison pro Vás připravila nabídku jednobarevných hokejových dresů ve výše uvedených variantách. Tyto dresy dodáváme bez možnosti potisku.

Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Dresy rozhodčích

Firma Bison pro Vás připravila dresy pro hokejové rozhodčí. Rádi Vám dodáme dresy Profi i Standard. Jedná se o velice populární dres, který se díky použitému materiálu určenému speciálně pro dresy rozhodčích (100% polyester Drom, 280gr.) nemačká a udržuje si svůj tvar. Dres lze prát bez ztráty barev. Hedvábný černý límeček doplněný dlouhým zipem usnadňuje oblékání dresu. Dle objednávky dodáváme dres Asistent nebo Hlavní rozhodčí (natisklé oranžové pásky). Dresy kategorie Profi mají vnitřní část rukávů doplněnou o černou síťovinou pro dokonalou cirkulaci vzduchu.

Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu