Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další motokrosové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RM16

RM15

RM14

RM13

RM12

RM11

RM10

RM9

RM8

RM7

RM6

RM5

RM4

RM3

RM2

RM1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Originální, nezaměnitelná grafika na sportovním oblečení jednoduše a rychle.
08. 3. 2018

Neustále se vyvíjející technologie výroby nabízejí stále více možností v grafickém provedení dresů a sportovního oblečení. Více informací ...

Archiv novinek

Motokros

Nenechá Vás vůně benzinu spát? Potom můžete patřit k těm, kteří propadli kouzlu motokrosu. Motokros je úžasný sport. I motokros vyžaduje kvalitní dresy, vesty a bundy. Bez nich to správné motokrosové řádění nebylo ono.

Více informací

Motokrosové dresy

Motokrosový dres je vyráběn ve střihu KLASIK nebo RAGLÁN. Střih RAGLÁN vyrábíme ještě v provedení Profi s ventilační síťkou v boku dresu. Toto řešení přináší výrazné zvýšení komfortu motokrosaře hlavně v parných dnech. Motokrosový dres je vyráběn s dlouhým rukávem zakončený úpletem. Můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů. Rovněž si můžete na dresu zvolit typ límce, písma a čísel. Dresy je možno vyrábět z materiálu: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr. a O-Zone 170 gr.

Základní velikosti dresů a tílek si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně motokrosových dresů naleznete v ceníku.

Motokrosové vesty

Vesty pro motokros jsou z velmi jemného polyesterového úpletu, konkrétně se jedná o materiál Filet 230gr. Tento materiál je velmi elastický a dokonale kopíruje vaše tělo. Kvalitní materiál spolu s unikátním střihovým provedením zajišťuje komfortní pocit při nošení. Hlavní předností je možnost plného sublimačního potisku a tím dokonalého sladění s týmovými dresy. Výsledkem je profesionální vzhled vest, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Základní velikosti vest a tílek si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně motokrosových vest naleznete v ceníku.

Motokrosové bundy

Motokrosové bundy jsou vyrobeny z velmi jemného polyesterového úpletu Filet 230gr.
Kvalitní materiál spolu s unikátním střihovým provedením zajišťuje při nošení komfortní pocit. Hlavní předností je možnost plného sublimačního potisku a tím dokonalého sladění s týmovými dresy.

Základní velikosti bund a tílek si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky pro motokros, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu