Motokros - vybavení

Zvolte produkt pro konfiguraci

  • Motokrosový dres

  • Motokrosová vesta

  • Motokrosová bunda

Produkty Ceníky Materiály Velikostní tabulky
Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Originální, nezaměnitelná grafika na sportovním oblečení jednoduše a rychle.
08. 3. 2018

Neustále se vyvíjející technologie výroby nabízejí stále více možností v grafickém provedení dresů a sportovního oblečení. Více informací ...

Archiv novinek

Motokros

Nenechá Vás vůně benzinu spát? Potom můžete patřit k těm, kteří propadli kouzlu motokrosu. Motokros je úžasný sport. I motokros vyžaduje kvalitní dresy, vesty a bundy. Bez nich to správné motokrosové řádění nebylo ono.

Více informací

Motokrosové dresy

Motokrosový dres je vyráběn ve střihu KLASIK nebo RAGLÁN. Střih RAGLÁN vyrábíme ještě v provedení Profi s ventilační síťkou v boku dresu. Toto řešení přináší výrazné zvýšení komfortu motokrosaře hlavně v parných dnech. Motokrosový dres je vyráběn s dlouhým rukávem zakončený úpletem. Můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů. Rovněž si můžete na dresu zvolit typ límce, písma a čísel. Dresy je možno vyrábět z materiálu: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr. a O-Zone 170 gr.

Základní velikosti dresů a tílek si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně motokrosových dresů naleznete v ceníku.

Motokrosové vesty

Vesty pro motokros jsou z velmi jemného polyesterového úpletu, konkrétně se jedná o materiál Filet 230gr. Tento materiál je velmi elastický a dokonale kopíruje vaše tělo. Kvalitní materiál spolu s unikátním střihovým provedením zajišťuje komfortní pocit při nošení. Hlavní předností je možnost plného sublimačního potisku a tím dokonalého sladění s týmovými dresy. Výsledkem je profesionální vzhled vest, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Základní velikosti vest a tílek si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně motokrosových vest naleznete v ceníku.

Motokrosové bundy

Motokrosové bundy jsou vyrobeny z velmi jemného polyesterového úpletu Filet 230gr.
Kvalitní materiál spolu s unikátním střihovým provedením zajišťuje při nošení komfortní pocit. Hlavní předností je možnost plného sublimačního potisku a tím dokonalého sladění s týmovými dresy.

Základní velikosti bund a tílek si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky pro motokros, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu