Paintball - vybavení

Zvolte produkt pro konfiguraci

  • Paintballový dres

Máte dotaz?
Napište nám, rádi Vám odpovíme.

Paintball

Paintball – „vyblbnutí“ pro malé i velké. Chce to mít kondičku, mušku a trochu snížený práh bolesti, protože když dostanete zásah, tak to fakt bolí. Firma Bison Vám představuje speciální Paintballové dresy, které jsou profesionálně vyvzorované dle aktuálních požadavků na kvalitu v provedení s ventilačními prvky na bočních a zadních dílech dresu. V ramenou jsou použité tlumící materiály. Nově vyrábíme i dresy ve střihu klasik bez ventilačních a tlumících partiích. Na rukávech jsou náplety.

Základní velikosti dresů a tílek si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Hlavní menu