Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další ragbyové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RR20

RR19

RR18

RR17

RR16

RR15

RR14

RR13

RR12

RR11

RR10

RR9

RR8

RR7

RR6

RR5

RR4

RR3

RR2

RR1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Týmové soustředění před sezónou s podporou Bison Sportswear.
10. 2. 2018

Pitný režim pro zákazníky Bison Sportswear na soustředění v Campingu Baldovec může být zdarma! Jste zákazníky Bison Sportswear? Připravujete sportovní soustředění pro svůj tým? Využijte příležitost, přípravte se na sezónu tam, kde j Více informací ...

Archiv novinek

Ragby

Ragby, už jen jak to slovo zní, zkrátka žádný sport pro „slečinky.“ Ať už jste nebojácná ragbistka, nebo urostlý ragbista naše dresy ze speciálního materiálu Vám poskytnou potřebný komfort při Vaší hře.

Více informací

Ragby dresy

Dresy pro Ragby jsou vyráběny z materiálu Span 300 gr., který je vyráběný v Evropské unii. Je to velmi odolný a příjemný materiál. Velkou výhodou je také jeho velká elasticita, díky které dresy z materiálu Span 300 gr. dokonale kopírují sportovcovo tělo. Dresy zkrátka dobře vypadají, mají zvýšenou stahovací schopnost, všechny švy jsou dvakrát prosívané speciálním stehem. Nic neponecháváme náhodě. Na vývoji dresů na ragby se podílel klub RC Dragon Brno.

Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. Základní informace k ceně naleznete v ceníku.

Ragby trenýrky

Trenýrky, kraťase na ragby poskytují maximální odolnost, profesionální vzhled a hlavně pohodlí pro hráče a hráčky. Trenýrky jsou vyrobeny ve speciálním střihu, který poskytuje pocit naprosté volnosti. Jsou vyrobeny z materiálu Sven 240 gr. Jedná se o lehký, prodyšný materiál s mimořádnou pevností. Tento materiál dokáže díky svým vlastnostem nahradit těžké, neprodyšné materiály všude tam, kde je hlavním požadavkem pevnost. Všechny švy jsou dvakrát prošívané speciálním stehem za použití dvoujádrových nití. Základní provedení trenýrek diponuje elastickým pásem a stahovací šňůrkou. Trenýrky na ragby jsou testovány při extrémní zátěži v ligových klubech.

Podrobnější informace o materiálech ragby trenýrek naleznete zde. Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Ragby štulpny

Štulpny na Ragby jsou nejen „na parádu,“ ale jejich hlavní funkcí je účinně ochránit lýtka hráče a hráčky ragby před nepříjemnými odřeninami a znečištěním. Štulpny jsou pohodlné, z příjemného materiálu a dobře se nosí.

Štulpny s podpínkou

Rádi Vám dodáme velmi kvalitní klasické štulpny s podpínkou se zvlášť vysokou elasticitou, která Vám zaručí výbornou fixaci chrániče na noze. Štulpny jsou vyztuženy na ohrnu a u kotníku kvalitním úpletem. Štulpny Vám dodáme v různých barevných kombinacích dle vzorníku barev a Vašeho přání. Základní složení materiálu štulpen je 95% polypropylen, 5% elastan. Štulpny dodáváme v různých velikostech a to od nejmenších pro děti až po velikosti pro dospělé. Základní informace o ceně naleznete v ceníku.

Ponožkové štulpny

Nabízíme Vám špičkové profesionální ponožkové štulpny s maximální fixací. Štulpna je zhotovena z jemného hustě pleteného polypropylenu, který zajišťuje velice příjemné nošení. Na lýtkové části je speciálně vyztužená ventilační plocha pro zvýšení komfortu a odvětrání nohy. V ponožce je také vytvořena fixační zóna pro dokonalé držení na noze. Chodidlo štulpny je vyrobeno z froté a vytváří tak komfortní prostředí pro chodidlo. Tato konstrukce také zabraňuje přetáčení štulpny na noze.  Štulpna v exkluzivním provedení je určena pro nejnáročnější zákazníky.

Štulpny Vám dodáme v různých barevných kombinacích dle vzorníku barev a Vašeho přání. Základní složení materiálu štulpen je 85% polypropylen, 10 % bavlna a 5% elastan. Štulpny dodáváme v různých velikostech, standardně: 3-4, 5-7, 8-10, 11-12. Základní informace o ceně naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu