Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další volejbalové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RF40

RF39

RF37

RF35

RF33

RF32

RF31

RF30

RF29

RF28

RF27

RF26

RF24

RF22

RF21

RF20

RF19

RF18

RF17

RF16

RF15

RF14

RF13

RF12

RF11

RF10

RF9

RF8

RF7

RF6

RF5

RF4

RF3

RF2

RF1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Týmové soustředění před sezónou s podporou Bison Sportswear.
10. 2. 2018

Pitný režim pro zákazníky Bison Sportswear na soustředění v Campingu Baldovec může být zdarma! Jste zákazníky Bison Sportswear? Připravujete sportovní soustředění pro svůj tým? Využijte příležitost, přípravte se na sezónu tam, kde j Více informací ...

Archiv novinek

Volejbal

Ať už si užíváte volejbal na palubovce, nebo v písku, je vždy vhod mít na sobě pohodlný volejbalový dres. Podání a výskoky si kladou velké nároky na rozsah pohybů. Pohodlné dresy Vaši hru neomezí, ale naopak ji podpoří. Ať už jste žena, muž nebo dítě, s našimi dresy si hru opravdu užijete.

Více informací

Volejbalové dresy

Střih volejbalových dresů je vyráběn ve dvou provedeních a to pánský (klasický nebo raglán) a dámský (klasický anebo raglán anatomicky přizpůsoben ženskému tělu). Rovněž můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů volejbalových dresů s ventilací (DOBLO). Samozřejmě si můžete zvolit typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Základní velikosti  volejbalových dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály dresů jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., GOLF 205 gr. a O-Zone 170 gr. Zajímavou variantu přestavuje materiál Golf 205gr. Je to komfortní, sublimační, elastický materiál přiléhavého střihu, který zajišťuje výborné odvádění potu, čímž pomáhá udržovat stálou teplotu těla. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Volejbalové trenýrky

Volejbalové trenýrky, kraťasy si můžete vybrat a objednat i samostatně bez dresů. Pokud ovšem potřebujete celý sportovní komplet, doporučujeme nejdříve vybrat volejbalový dres, ke kterému Vám nezávazně připravíme korekturu trenýrek ve shodném designu. Volejbalové trenýrky jsou vyráběny ve dvou provedeních střihu. Pánský (klasický) a dámský (elastický). Můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů. Nejvhodnější materiály volejbalových trenýrek jsou: CANADA 155 gr., CoMo 160 gr., LION 160 gr., KOSTKA 145 gr., BÁRA 145 gr., GOLF 205 gr., O-Zone 170 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Velikost trenýrek si určete dle naší velikostní tabulky. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných volejbalových dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu