Průběh objednávky

Žádost o nezávaznou kalkulaci

objednavka

Při prvním kontaktu je pro nás nejdůležitější zadání Vašich základních požadavků, abychom mohli vytvořit odpovídající cenovou nabídku. Jedná se zejména o upřesnění druhu a počtu výrobků, zvolený materiál, střih, jestli se bude jednat například o dresy z dlouhým nebo krátkým rukávem. Na základě těchto informací Vám připravíme nezávaznou, předběžnou cenovou nabídku.

Žádost o nezávaznou kalkulaci včetně grafického návrhu

V kategorii příslušného sportu si můžete vybrat ze dvou možností. Vybrat design nebo navrhnout si design.
Pod volbou vybrat design najdete pro Vaši inspiraci předpřipravené designy, ze kterých můžete vybrat ten, který je nejblíž Vaší představě (kterýkoliv z těchto designů můžeme dále jakkoliv upravit podle Vašich požadavků). Po výběru designu se dostanete do jednoduchého formuláře, grafikakde kromě vyplnění kontaktních údajů můžete připojit i loga požadovaná na dresech.
Do poznámky popište požadované rozmístění log, můžete také připojit další požadavky či připomínky na našeho grafika. Celý postup výběru a odeslání designu je jednoduchý, intuitivní a zabere Vám minimum času. Na e-mail uvedený v žádosti Vám přijde potvrzení a číslo, které p
oužijete při další komunikaci.

Pod volbou navrhnout si design najdete konfigurátor, ve kterém si můžete vyzkoušet navrhnout si svůj dres sám. Jednoduché, intuitivní ovládání Vás provede přes výběr požadovaného produktu a jeho dostupných variant (výběr střihu, límců, barevných kombinací a fontů čísel) až k jednoduchému formuláři, kde kromě vyplnění kontaktních údajů můžete připojit i loga požadovaná na dresech.
Do poznámky popište požadované rozmístění log, můžete také připojit další požadavky či připomínky na našeho grafika. Celý postup přípravy a odeslání designu je jednoduchý, intuitivní a zabere Vám minimum času. Na e-mail uvedený v žádosti Vám přijde potvrzení a číslo, které použijete při další komunikaci.

Můžete nám také poslat Vámi připravený návrh, který naši grafici podle potřeby více či méně dokončí, odborně zpracují a ve spolupráci s Vámi připraví pro výrobu. Stačí například nakreslit si Vaši představu na papír, ten naskenovat a zaslat nám ho e-mailem.
Loga, která požadujete umístit na dresy potřebujeme ve VEKTOROVÉM formátu (křivky): ai (adobe ilustrator), cdr (corel draw). Pokud je máte ve formátu jpeg nebo bmp, musí být uložena v minimálním rozlišení 300 dpi.

Vytvoření finální objednávky

Hotový grafický návrh Vám zašleme k odsouhlasení. Teprve po odsouhlasení konečné varianty návrhu a odeslání finální objednávky je zakázka zařazena do výroby. Formulář “finální objednávka” najdete v horní nabídce, v záložce objednávky. Ve formuláři také vyplníte požadovaná čísla a jmenovky hráčů.
Věnujte prosím dostatečnou pozornost vyplnění požadovaných velikostí dresů. Určíte je podle naší velikostní tabulky, kterou najdete v horní nabídce, v záložce informace.
Po obdržení finální objednávky Vás informujeme o zařazení zakázky do výroby a dle aktuální situace o předběžném termínu dokončení výroby.

Výroba

strih

Střih

tisk

Tisk

Samotná výroba sady dresů začíná nastříháním příslušného materiálu podle vybraných střihů a velikostí. Designy dresů jsou mezitím přeneseny na sublimační papíry na digitálních strojích značky Mimaki. V této fázi je velice důležité použití kvalitních sublimačních papírů a inkoustů, což zaručuje přesný tisk s možností použití široké škály barev a přesné přenesení i těch nejsložitějších designů a fotografií.
Základem následného přenosu designů ze sublimačních papírů na připravené přístřihy je tepelně-chemický proces, kdy se na speciálním lisu barvy zažehlí do hloubky samotného materiálu.

Zde je dbáno zejména na přesnou návaznost designu na jednotlivých dílech.
Dalším krokem je sešití jednotlivých dílů střihů na šicí dílně. Následně projdou všechny vyrobené dresy výstupní kontrolou, po které jsou připraveny na expedici k Vám.

sublimace

Sublimace

Šití

Šití

Abychom dosáhli požadované kvality všech našich výrobků, dbáme na preciznost v každé fázi výroby. Zkušenosti nás naučily, že používání kvalitních materiálů, nejmodernějších výrobních technologií a poctivost při výrobě se odrazí v podobě spokojeného a vracejícího se zákazníka. Doufáme, že také Vy, pokud jste dočetli až sem, se stanete jedním z nich.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu