Průběh objednávky

Žádost o nezávaznou kalkulaci
Grafický návrh
Finální objednávka
Výroba

Žádost o nezávaznou kalkulaci

Zadání základních požadavků – druh a počet výrobků, střih, dlouhý krátký rukáv, typ límečku.

Grafický návrh

Design dresu si můžete vybrat nebo sami navrhnout v konfigurátoru. Návrh nebo jeho představu nám můžete také poslat, naši grafici ho dle potřeby upraví a dokončí. Příprava grafického designu našimi profesionálními grafiky je zcela zdarma!

Finální objednávka

Po odsouhlasení konečné varianty designu následuje vyplnění finální objednávky s uvedením počtu kusů a požadovaných velikostí, požadovaného materiálu. Zakázka je zařazena do výroby s předběžným termínem zhotovení.

Výroba

Vaše zakázka je zařazena do výroby. Po dokončení projde výstupní kontrolou a bude připravena k expedici dohodnutým způsobem.

V kterékoliv fázi procesu nás můžete kdykoliv kontaktovat, rádi vám poradíme.


Žádost o nezávaznou kalkulaci

objednavka

Při prvním kontaktu je pro nás nejdůležitější zadání Vašich základních požadavků, abychom mohli vytvořit odpovídající cenovou nabídku výroby dresů a sportovního oblečení. Jedná se zejména o upřesnění druhu a počtu výrobků, zvolený materiál, střih, jestli se bude jednat například o dresy s dlouhým nebo krátkým rukávem. Na základě těchto informací Vám připravíme nezávaznou, předběžnou cenovou nabídku výroby.

Grafický návrh

V kategorii příslušného sportu si můžete vybrat ze dvou možností. Vybrat design nebo navrhnout si design.

POD VOLBOU VYBRAT DESIGN najdete pro Vaši inspiraci předpřipravené designy, ze kterých Grafická dílna výrobce dresů a sportovního oblečení Bison Sportswear.můžete vybrat ten, který je nejblíž Vaší představě (kterýkoliv z těchto designů můžeme dále jakkoliv upravit podle Vašich požadavků). Po výběru designu se dostanete do jednoduchého formuláře, kde kromě vyplnění kontaktních údajů můžete připojit i loga požadovaná na dresech. Do poznámky popište požadované rozmístění log na dresech. Na e-mail uvedený v žádosti Vám přijde potvrzení a číslo, které použijete při další komunikaci.

POD VOLBOU NAVRHNOUT DESIGN najdete konfigurátor, ve kterém si můžete vyzkoušet navrhnout si svůj dres sám. Jednoduché, intuitivní ovládání Vás provede přes výběr požadovaného produktu a jeho dostupných variant (výběr střihu, límců, barevných kombinací a fontů čísel) až k jednoduchému formuláři, kde kromě vyplnění kontaktních údajů můžete připojit i loga požadovaná na dresech. Do poznámky popište požadované rozmístění log na dresech. Celý postup přípravy a odeslání designu je jednoduchý, intuitivní a zabere Vám minimum času. Na e-mail uvedený v žádosti Vám přijde potvrzení a číslo, které použijete při další komunikaci.

Můžete nám také poslat Vámi připravený návrh dresů nebo sportovního oblečení, který naši grafici podle potřeby více či méně dokončí, odborně zpracují a ve spolupráci s Vámi připraví pro výrobu. Stačí například nakreslit si Vaši představu na papír, ten naskenovat a zaslat nám ho e-mailem.
Loga, která požadujete umístit na dresy potřebujeme ve VEKTOROVÉM formátu (křivky): ai (adobe ilustrator), cdr (corel draw). Pokud je máte ve formátu jpeg nebo bmp, musí být uložena v minimálním rozlišení 300 dpi.

Finální objednávka

Hotový grafický návrh dresů Vám zašleme k odsouhlasení. Teprve po odsouhlasení konečné varianty návrhu a odeslání finální objednávky je zakázka zařazena do výroby. Formulář “finální objednávka” najdete v horní nabídce, v záložce objednávky. Ve formuláři také vyplníte požadovaná čísla a jmenovky hráčů. Věnujte prosím dostatečnou pozornost vyplnění požadovaných velikostí dresů. Určíte je podle naší velikostní tabulky, kterou najdete v horní nabídce, v záložce informace.
Po obdržení finální objednávky Vás informujeme o zařazení zakázky do výroby a dle aktuální situace o předběžném termínu dokončení výroby.

Výroba

Střihací dílna výrobce dresů a sportovního oblečení Bison Sportswear.

Samotná výroba sady dresů začíná nastříháním příslušného materiálu podle vybraných střihů a velikostí. Designy dresů jsou mezitím přeneseny na sublimační papíry na digitálních strojích značky Mimaki. V této fázi je velice důležité použití kvalitních sublimačních papírů a inkoustů, což zaručuje přesný tisk s možností použití široké škály barev a přesné přenesení i těch nejsložitějších designů a fotografií. Základem následného přenosu designů ze sublimačních papírů na připravené přístřihy je tepelně-chemický proces, kdy se na speciálním lisu barvy zažehlí do hloubky samotného materiálu.

Dalším krokem je sešití jednotlivých dílů střihů na šicí dílně. Následně projdou všechny vyrobené dresy  a týmové oblečení výstupní kontrolou, po které jsou připraveny na expedici k Vám.  Způsob doručení si veberete tady.Šicí dílna výrobce dresů a sportovního oblečení Bison Sportswear.

Abychom dosáhli požadované kvality všech našich výrobků, dbáme na preciznost v každé fázi výroby. Zkušenosti nás naučily, že používání kvalitních materiálů, nejmodernějších výrobních technologií a poctivost při výrobě se odrazí v podobě spokojeného a vracejícího se zákazníka. Doufáme, že také vy, pokud jste dočetli až sem, se stanete jedním z nich.

 

 

 


Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Hlavní menu