Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách.

Výběr sportu

V jednotlivých sekcích Vám nabízíme širokou škálu sportovních dresů. Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu, můžeme v našem grafickém studiu společně s Vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Nabídka je opravdu široká. Nemůžete-li se rozhodnout jakou barvu dresu či trenýrek zvolit můžete použít níže uvedený odkaz, kde najdete seznam použitelných Pantone barev. Zobrazení barev na Vašem monitoru je však pouze orientační (závisí na zkalibrování vašeho monitoru) a nemusí se shodovat se skutečnými barvami Pantone. Vzorník je k dispozici zde.

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Novinky
SOFTSHELL bunda - novinka v týmovém sortimentu.
22. 9. 2017

Připravili a otestovali jsme nový produkt týmového vybavení SOFTSHELL bundu.

Bunda umožňuje plný sublimační potisk v celé ploše. Můžete ji mít ve svém, originálním klubovém designu, na kterém vynikne nápaditá grafika v celém rozsahu. Nabízíme také potisk reflexními FLUO barvami. Více informací ...

Archiv novinek
Hlavní menu