Váš prohlížeč nepodporuje javascript nebo jej máte vypnutý.
Některé části webu a konfigurátor nebudou funkční.
Pro plnohodnotné používání stránek aktualizujte prohlížeč nebo zapněte javascript v nastavení prohlížeče.

BISON SPORTSWEAR

Výběr střihu (krok 1/ 6 )

Vyberte požadovaný střih

( Specifikaci upřesníte v závěru konfigurace)

Hokejbal

Hokejbal má hodně společného s ledním hokejem. Sport je to fyzicky velmi nároční a představuje, podobně jako u hokeje, velký nápor na hráče i jejich výbavu. Nabízíme Vám hokejbalové dresy speciálně přizpůsobené na tento náročný sport.

Více informací

Hokejbalové dresy

Dres pro hokejbal je vyráběn v několika provedeních střihu a to Klasik, Kulaté sedlo, Hranaté sedlo, Raglán, Raglán – kulaté sedlo. Novinkou je anatomický střih hokejbalového dresu FIT, který zohledňuje  poslední aktuální trendy. Všechny střihy je možno dále upravovat. Je možné provést úpravu v podobě zdvojených rukávů nebo ramen, všití ventilační a miniventilační síťky v boku hokejbalového dresu a podobně. Síťky, jako jedni z mála výrobců, barevně upravujeme pro dokonalý výsledný design dresu. Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel Vašich hokejbalových dresů. Máme pro Vás na výběr i možnost spodního zakončení dresu ve stylu STANDARD anebo PRO. Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály pro výrobu hokejbalových dresů jsou: ZERO, CANADA, Sun, Devil, Elite a NHL. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně dresů naleznete v ceníku.

Hokejbalové štulpny

Hokejbalové sublimační štulpny vyrábíme ze silného polyesterového úpletu Filet 350 gr. Tento materiál je velmi elastický a dokonale obepíná vaše tělo. Hokejbalové štulpny Vám tak budou pevně sedět na noze.

Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Hokejbalová ribana v designu

Při zachování všech požadavků na nezbytnou funkčnost nabízíme možnost vlastního, originálního designu na hokejbalových ribanech. Můžete je mít v jakýchkoliv klubových barvách, s logem klubu, sponzorů a navíc se jménem pro každého hráče. Zdarma Vám připravíme vlastní design Vašeho hokejbalového ribana v našem grafickém studiu!

Použitý materiál (polypropylen) je velmi příjemný na tělo, extrémně lehký a pružný s tažností na všechny strany. Udržuje potřebné mikroklima a tepelnou pohodu při zátěži. Byl vyvíjen a testován speciálně pro možnost sublimačního tisku na hokejbalových ribanech a patří mezi Hi-tech tkaniny. Samozřejmostí je kvalitní zpracování a ploché provedení švů pro větší komfort.

Nabízíme Vám varianty s dlouhým a krátkým rukávem a stejně tak dlouhými a krátkými nohavicemi. Varianty potisku nabízíme tři: Clasic, který přináší tisk na rukávy a límce a u kalhot boční vsadka. Standard poskytuje tisk na rukávy, límec a přední díl těla. U kalhot je opět boční vsadka. Varianta potisku Pro zajišťuje tisk na celou soupravu, včetně zadního dílu. U kalhot je boční vsadka.

Hokejbalové trenýrky

Hokejbalové trenýrky, kraťasy si můžete vybrat a objednat i samostatně bez dresů. Pokud ovšem potřebujete celý sportovní komplet, doporučujeme nejdříve vybrat hokejbalový dres, ke kterému Vám nezávazně připravíme korekturu  hokejbalových trenýrek ve shodném designu. Hokejbalové trenýrky jsou vyráběny ve dvou provedeních střihu. Pánský (klasický) a dámský (elastický). Můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů. Nejvhodnější materiály hokejbalových trenýrek jsou: CANADA 155 gr., GIRO 160 gr. a GOLF 205 gr. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde.

Velikost si určete dle naší velikostní tabulky. A cena? Základní informace naleznete v ceníku.

Hokejbalové jednobarevné dresy

Firma Bison pro Vás připravila nabídku jednobarevných hokejbalových dresů ve výše uvedených variantách. Tyto dresy dodáváme bez možnosti potisku.

Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Dresy rozhodčí

Firma Bison pro Vás připravila dresy pro hokejbalové rozhodčí. Rádi Vám dodáme dresy Profi i Standard. Jedná se o velice populární dres, který se díky použitému materiálu určenému speciálně pro dresy rozhodčích (100% polyester Drom, 280gr.) nemačká a udržuje si svůj tvar. Dres lze prát bez ztráty barev. Hedvábný černý límeček doplněný dlouhým zipem usnadňuje oblékání dresu. Dle objednávky dodáváme dres Asistent nebo Hlavní rozhodčí (natisklé oranžové pásky). Dresy kategorie Profi mají vnitřní část rukávů doplněnou o černou síťovinou pro dokonalou cirkulaci vzduchu.

Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.