Váš prohlížeč nepodporuje javascript nebo jej máte vypnutý.
Některé části webu a konfigurátor nebudou funkční.
Pro plnohodnotné používání stránek aktualizujte prohlížeč nebo zapněte javascript v nastavení prohlížeče.

BISON SPORTSWEAR

Vyplnění osobních údajů

Kolonky označené * jsou povinné.

Název týmu / poptávky: *

Poznámky (barevnost, loga, ...):

Počet kusů (minimální počet kusů pro dresy je 5): *

Nahrání příloh:

Upload

Motokrosové dresy

Nedá vám vůně benzinu spát? Není divu, motokros je úžasný sport. Bez pořádných motokrosových dresů ale motokrosové řádění rozhodně není ono. Pořiďte si proto kvalitní dresy, vesty a bundy na motokros z naší nabídky a užijte si tak jízdu naplno.

Jak probíhá proces objednávky? Začněte tvorbou návrhu požadovaného oblečení (dresu, vesty nebo bundy) v konfigurátoru dresů nahoře. Zde zadáte své základní požadavky a jednoduchým formulářem zažádáte o nezávaznou kalkulaci vaší objednávky. Bližší info ohledně motokrosových dresů najdete níže.

Více informací

Motokrosové dresy

Motokrosový dresy u nás pořídíte ve dvou základních střizích:

  • KLASIK
  • RAGLÁN 

Střih RAGLÁN navíc nabízíme i v provedení Profi s ventilační síťkou v boku dresu, což obzvlášť v parných dnech ocení každý motokrosař. Motokrosové dresy vyrábíme s dlouhým rukávem zakončeným úpletem. Rovněž si můžete na dresu zvolit typ límce, písma a čísel.

Motokrosové dresy vyrábíme nejčastěji z materiálů CANADA 155 gr. a CoMo 160 gr. Obzvlášť pak doporučujeme materiál CoMo 160 gr., který byl vyvinut speciálně na základě našich zkušeností a požadavků. Inovativně upravené mikropóry dodávají dresu vzdušnost a zajišťují odvod potu, speciálně vyvinutá povrchová úprava zase zajišťuje dokonalý vzhled potisku.

Motokrosové vesty

Vesty pro motokros vyrábíme z velmi jemného polyesterového úpletu, konkrétně se jedná o materiál Filet 230gr. Tento materiál je velmi elastický, a dokonale se tak přizpůsobí vašemu tělu. Tento kvalitní materiál spolu s unikátním provedením střihu zajišťuje maximální komfort při jízdě i běžném nošení.

I motokrosovou vestu vám rádi kompletně potiskneme pomocí sublimačního potisku. Výsledkem bude profesionální vzhled vest, který bude perfektně ladit s vašimi dresy i dalším vybavením.

Motokrosové bundy

Motokrosové bundy vyrábíme taktéž z materiálu Filet 230gr. Kromě pohodlí při jízdě na motorce tak získáte i možnost kompletního sublimačního potisku dle vlastního přání. Smozřejmostí je i praktické provedení střihu, které oceníte jak v sedle, tak při chůzi.

Vlastní návrh designu dresů na motokros

Při objednávce dresů máte na výběr buď z našich připravených designů, nebo si můžete vytvořit motokrosové dresy se zcela originálním designem. V tom případě nám jen sdělíte svoje základní požadavky, a my pak na jejich základě zdarma zhotovíme finální grafický návrh. Jakmile výslednou podobu dresů odsouhlasíte, pustíme se do jejich výroby a co nevidět v nich můžete vyrazit na závodiště. Možnost výroby motokrosových dresů v originálním designu využijete i v případě, že potřebujete nahradit zničené nebo ztracené dresy.

Jak objednat dresy na motokros?

Objednávku motokrosových dresů zahájíte volbou jejich podoby v konfigurátoru nahoře. Zde také zadáte všechny další základní parametry dresů (jako je jejich střih nebo počet) a následně nám vše pošlete pomocí jednoduchého formuláře. My se vám pak ozveme s nezávaznou kalkulací objednávky a případně i s grafickým návrhem vašich dresů.

Další parametry motokrosových dresů společně vyladíme v další fázi, kdy už bude probíhat příprava na jejich výrobu. Pro konkrétní parametry motokrosových dresů se podívejte na jejich velikostní tabulky, případně na ceník.

Máte k čemukoliv otázku? Odpověď s velkou pravděpodobností najdete v sekci častých dotazů. Případně nás neváhejte kontaktovat.