Basketbalové dresy přímo od výrobce – trefa do správného koše.

Basketbalové dresy Bison Sportswear

Ať už hrajete basketbal profesionálně, nebo si jdete jenom občas s kamarády zahrát streetball, mít kvalitní dres a trenýrky se vždycky hodí.
U nás mezi amatérskými sportovci a profesionály nerozlišujeme. Vždy vám dodáme prvotřídní basketbalové dresy a trenýrky podle vašich představ, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů.

Vlastní design je dnes již  díky sublimačnímu tisku samozřejmostí, takže můžete pod basketbalovými koši vypadat jako nikdo jiný….

Dalším, oblíbeným doplňkem baksetbalových dresů jsou basketbalové převlečníky. Zabraňují totiž náhlému prochladnutí, čímž snižují riziko případného svalového zranění.
Na výběr máte různé provedení basketbalových převlečníků. Ať už s krátkým, nebo dlouhým rukávem. Stejně tak je jen na vás, zda si vyberete převlečník s krátkým, nebo celo zipem.
Basketbalové převlečníky i s převlečnými basketbalovými převlečnými kalhotami vám dodáme v designu přesně odpovídajícímu vašim basketbalovým dresům.

Jak probíhá proces objednávky dresů na basket? Jednoduše si zvolte předběžnou podobu dresů v našem konfigurátoru, nebo si můžete vybrat z již připravených návrhů designů. Můžete také přijít se zcela vlastním nápadem, který pro vás rádi zrealizujeme. Oblečeme opravdu každého, mrkněte do našich velikostních tabulek.

Detailnější info o basketbalových dresech pak najdete na stránce basketbal.

V případě dotazů či nejasností nás kontaktujte, rádi vám poradíme.

BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu