BISONCUP 2018 – tradiční fotbalový turnaj s podporou Bison Sportswear, s.r.o.

BISONCUP 2018 - tradiční fotbalový turnaj s podporou Bison Sportswear, s.r.o.

Již od roku 2009 jsme hlavním partnerem fotbalového turnaje BISONCUP 2018, pořádaného TJ Sokol Těšany.
Fotbal je celosvětový fenomén, který zaujal miliony hráčů a fanoušků na všech kontinentech. Protože i my v Bisonu ho máme rádi, podporujeme celou řadu fotbalových turnajů. Ten nejprestižnější z nich je právě BISONCUP.

Proč navštívit právě BISONCUP?
– hraje se 6+1 (netradiční, zábavnější)
– travnatá hřiště (vždy skvěle připravená)
– juniorské branky (více gólů, atraktivnější)
– hodnotné ceny (15.000,- v hotovosti + věcné ceny. . . . )
– doprovodný program (vodní fotbal a další… )
– chutné občerstvení ( . . . . . . . . . . . )
– pohodový tým pořadatelů ( 🙂 )

Tak neváhejte a přihlašte svůj tým včas!

Rádi by jste na turnaji vypadali cool? Vyrobíme vám originální kvalitní dresy se jménem i číslem. Příprava grafického návrhu dresů je u nás zcela zdarma! Tak neváhejte a oblečte svůj manšaft do stylových dresů!

Jak vytvořit vlastní návrh fotbalových dresů?
Design fotbalových dresů si můžete buď vybrat z naší nabídky, nebo si vytvořit vlastní originální designkonfigurátoru – v tom případě váš návrh v našem grafickém studiu doladíme a zdarma vám předložíme výsledný grafický návrh.

Teprve když na tiskové náhledy nebo vzorky kývnete, začne výroba fotbalových dresů. Tuto možnost využijete i v případě ztráty či zničení vašich současných dresů. V tom případě vám rádi doplníme neúplné sady zhotovením fotbalových dresů v podobném designu.

Jak objednat fotbalové dresy?
Průběh objednávky dresů je jednoduchý. Na základě nezávazné poptávky pro vás vytvoříme grafický návrh a finanční kalkulaci. Pokud obojí odsouhlasíte, pustíme se do výroby vašich nových fotbalových dresů, třeba zrovna na BISONCUP 2018.

Hlavní menu