Dresy na e-sport (Progaming)

Kdo si to nevyzkouší sám, neuvěří. E-sport skutečně patří k velice náročným aktivitám. Vyžaduje často dlouhé hodiny naprostého soustředění, schopnosti a dovednosti hráčů kreativně myslet a vymýšlet postupné kroky a strategie vedoucí k výhře.
To vše přínáší požadavek na vytvoření takových podmínek pro hráče, které by jim dovolily soustředit se pouze na svůj výkon.

Jednou z nejdůležitější podmínek je kvalitní oblečení, ve kterém se budou cítit pohodlně a uvolněně. Zároveň je naprostou samozřejmostí efektní a originální design, podle kterého na první pohled rozeznáte nejlepší TOP týmy.

Dresy a týmové vybavení pro e-sport využijete nejen při progamingových turnajích ale i při běžném nošení. Všechny dresy pro e-sport vyrábíme v České republice, díky čemuž ručíme za jejich kvalitní provedení a hygienickou nezávadnost užitých materiálů.

Popularita e-sportu se pohybuje na úrovni současných sportů a stále roste. Hráči e-sportu a jejich fanoušci tvoří neustále se zvyšující skupinu našich zákazníků.
Mezi jejich požadavky patří nejen dresy, ale také další týmové oblečení a vybavení, které jsme schopni připravit v jednotném, sladěném designu. Nebojí se ukázat, že jsou součástí týmu i když zrovna nehrají.

Jak získat vlastní návrh designu dresu na e-sport?
Chcete pro svůj progamerský tým naprosto jedinečný a nezaměnitelný dres? V našem grafickém studiu na základě vašich požadavků navrhneme dresy přesně podle vašich představ. Grafický návrh vytvoříme zdarma a dresy začneme vyrábět teprve až odsouhlasíte vzorky nebo tiskové náhledy.

Jak objednat dres na e-sport?
Jednoduše si zvolte podobu svých dresů v konfigurátoru dresů. Zde také zadáte své další požadavky (jako jejich počet, střih nebo vzhled písma) a vše nám odešlete pomocí jednoduchého formuláře. My vám pak zpátky pošleme nezávaznou kalkulaci a vyladěný návrh grafiky.

Detailnější informace o progamingových dresech najdete v jejich velikostních tabulkách . Pokud si něčím nejste jistí, podívejte se do sekce častých dotazů nebo se nám rovnou ozvěte.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu