Dresy pro šipkaře Bison Sportswear – trefa do černého.

Dresy Bison Sportswear pro šipky mají dlouholetou tradici a patří mezi náš sortiment již pěknou řádku let. Přesto poslední dobou cítíme, že šipkařský sport se těší neustále vzrůstající oblibě.

Projevuje se to nejen vzrůstajícím počtem objednávek dresů a týmového oblečení pro šipky, ale také vzrůstajícími nároky šipkařských klubů a organizací. Nejen co se týče využití grafických možností sublimačního tisku, ale také požadavky na další týmové oblečení.

Proč ne? Možnosti tady jsou, tak škoda je nevyužít.
Nejoblíbenějším produktem pro šipkaře zůstávají naše týmové šipkařské polokošile. Využijete je jak pro šipkařské sportovní aktivity, tak i pro běžné nošení.
Polokošile ve střihu POLO s moderním límečkem, se zpevněným rozepínáním a čtyřmi knoflíčky je prostě oblíbená klasika. Nabízíme celou řadu dámských i pánských úprav tohoto základního střihu.
Všechny šipkařské polokošile mají dvojité prošití švů a vnitřní šev je krytý lemovkou.

Všechny polokošile pro šipky vyrábíme z příjemného materiálu PIQUE [PIKÉ] 150gr. Tento materiál na dotek blízký bavlně vám poskytne maximální pohodlí. Krom toho potěší také vynikajícími savými vlastnostmi a nesrážlivou úpravou. Tento exkluzivní materiál vám také umožní sublimační potisk dresů přesně podle vašich představ.

Příprava designu veškerého sportovního oblečení je u Bison Sportswear zdarma!

Neváhejta a prohléděte si naši nabídku šipkařských dresů. Vybírat můžete z předpřipravencýh designů, nebo si zkusit sami navrhnout design svých dresů.

Pokud si nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu