E-sport – jediný sport, při kterém vás proti virům ochrání FIREWALL vašeho počítače!

Buďte on-line – hrejte v bezpečí!

Kvalitní oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a uvolněně. To jsou dresy pro E-sport z výroby Bison Sportswear. Efektní a originální design, kvalitní materiály a propracované střihové provedení.

Dresy pro E-sport, ve kterých se budete cítit v pohodě, ať už budete hrát jakkoliv dlouho.

Zároveň je naprostou samozřejmostí efektní a originální design, připravený na míru, podle kterého na první pohled rozeznáte nejlepší TOP týmy.

Dresy a týmové vybavení pro e-sport využijete nejen při progamingových turnajích ale i při běžném nošení. Všechny dresy pro e-sport vyrábíme v České republice, díky čemuž ručíme za jejich kvalitní provedení a hygienickou nezávadnost užitých materiálů.

Popularita e-sportu se pohybuje na úrovni současných sportů a stále roste. Hráči e-sportu a jejich fanoušci tvoří neustále se zvyšující skupinu našich zákazníků.
Mezi jejich požadavky patří nejen dresy, ale také další týmové oblečení a vybavení, které jsme schopni připravit v jednotném, sladěném designu. Nebojí se ukázat, že jsou součástí týmu i když zrovna nehrají.

Jak získat vlastní návrh designu dresu na e-sport?
Chcete pro svůj progamerský tým naprosto jedinečný a nezaměnitelný dres? V našem grafickém studiu na základě vašich požadavků navrhneme dresy přesně podle vašich představ. Grafický návrh vytvoříme zdarma a dresy začneme vyrábět teprve až odsouhlasíte vzorky nebo tiskové náhledy.

Jak objednat dres na e-sport?
Jednoduše si zvolte podobu svých dresů v konfigurátoru dresů na e-sport. Zde také zadáte své další požadavky (jako jejich počet, střih nebo vzhled písma) a vše nám odešlete pomocí jednoduchého formuláře. My vám pak zpátky pošleme nezávaznou kalkulaci a vyladěný návrh grafiky.

Pokud si něčím nejste jistí, podívejte se do sekce častých dotazů nebo se nám rovnou ozvěte.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu