Photogallery of clothes
Show gallery
Could interest you
RACERBACK - TOP product for this summer season.
17. 6. 2018

Whether you go for running or make any other sport, you will will be happy in our new, impressive cut of ladies singlet RACERBACK from our production. Modern, well-fitting cut of ladies singlet, which put emphasis on comfort when wearing you will use really everywhere. More information...

News archive

Frisbee

Ať už házíte talíři doma nebo na hřišti, naše oblečení Vám k tomu dodá potřebný styl. Ultimate frisbee je kolektivní bezkontaktní sport, v němž vítězí tým, který má na konci hrací doby vyšší počet bodů. Naše originální dresy Vám pomůžou vypadat elegantně a odlišit Váš tým od soupeřů.
Příprava originálního grafického návrhu všech produktů je zcela zdarma!

More information

Dres frisbee

Střih dresu pro frisbee, můžete mít v provedeních pánský (klasický nebo raglán) a dámský (klasický anebo raglán anatomicky přizpůsoben ženskému tělu). Velice oblíbené jsou také atraktivně upravené střihy s ventilací (DOBLO). Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel. Základní velikosti dresů zjistíte ve velikostní tabulce.
Výběr správného materiálů je nejdůležitějším krokem před zahájením výroby. Přehled našich materiálů najdete na stránce materiály. Všechny naše materiály, používané k výrobě dresů pro frisbee jsou kvalitní a funkční. Pokud si nejste jisti, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího právě pro vás. Informace o cenách najdete v price list.

Polokošile frisbee

Polokošile je díky kvalitnímu, funkčnímu materiálu více než vhodná právě pro frisbee. Představuje elegantní variantu pohodlného a efektního sportovního oblečení. Provedení polokošile je ve střihu POLO s moderním límečkem, se zpevněným rozepínáním naa čtyři knoflíčky. Samozřejmostí je také možnost volit ze střihového provedení pánské a dámské. V obou sřihových provedeních nabízíme dvě varianty polokošíle – PRO a KLASIK.
Polokošile má dvojité prošití švů a vnitřní šev je krytý lemovkou. Exluzivní vzhled podtrhuje tištěná vnitřní etiketa a ergonomicky prodloužený zadní díl.
Námi doporučovaným materiálem polokošile pro frisbee je CoMo. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Požadované velikosti polokošil najdete pomocí size tables.
Potřebujete informace k ceně polokošil pro frisbee? Najdete je v price list.

Trenýrky frisbee

Trenýrky, neboli kraťasy, si můžete vybrat a objednat i samostatně bez dresů. Pokud ovšem potřebujete celý sportovní komplet, doporučujeme nejdříve vybrat dres nebo polokošili, ke kterým vám nezávazně připravíme korekturu trenýrek ve shodném designu. Trenýrky jsou vyráběny ve dvou provedeních střihu. Pánský (klasický) a dámský (elastický). Samozřejmostí je možnost výroby trenýrek s kapsami.
Námi doporučovaným materiálem trenýrek pro frisbee je CoMo. Jedná se o velice příjemný a zároveň funkční materiál. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Základní velikosti trenýrek si určete pomocí size tables. Potřebujete informace k ceně trenýrek pro frisbee? Najdete je v price list.

Sukýnky frisbee

Velmi žádané jsou také sukýnky pro frisbee. Vyrábíme je v provedení jako jednobarevné nebo v plném sublimačním potisku dle designu dresů a přání zákazníka. Sukně pro frisbee je možno vyrábět i s vnitřní nohavičkou. Námi doporučovaným materiálem pro výrobu sukýnek je CoMo. Jedná se o velice příjemný a zároveň funkční materiál. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Základní velikosti sukýnek pro frisbee si určete pomocí size tables. Potřebujete informace k ceně frisbee sukýnek? Najdete je v price list.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu, polokošile, trenýrek či sukýnek z naší nabídky pro frisbee, nebo požadujete oblečení ve vlastním, originálním designu, můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit sportovní oblečení zcela podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů nebo oblečení vám můžeme zkompletovat neúplné sady zhotovením podobných produktů tak, abyste je i nadále mohli používat.

Subscribe for getting news
Please feel free to leave message to us, we will be pleased to answer.
Information about processing of personal data
Hlavní menu