Photogallery of clothes
Show gallery
Could interest you
RACERBACK - TOP product for this summer season.
17. 6. 2018

Whether you go for running or make any other sport, you will will be happy in our new, impressive cut of ladies singlet RACERBACK from our production. Modern, well-fitting cut of ladies singlet, which put emphasis on comfort when wearing you will use really everywhere. More information...

News archive

Korfbal

Korfbal je míčová kolektivní hra, ve které spolu nastupují společně muži i ženy. Účelem hry je prohodit míč košem, který stojí na tyčovém stojanu uvnitř každé z hracích polovin a je vysoký 3,5 m. To samo o sobě není vůbec jednoduché a vyžaduje to zručnost a fyzickou kondici. Nabízíme Vám kvalitní a funkční dresy, díky kterým se budete cítit přirozeně, vypadat skvěle a můžete se plně věnovat samotné hře.
Příprava originálního grafického návrhu všech produktů je zcela zdarma!

More information

Dres korfbal

Střih dresu, určeného pro korfbal, můžete mít v provedeních pánský (klasický nebo raglán) a dámský (klasický anebo raglán anatomicky přizpůsoben ženskému tělu). Velice oblíbené jsou atraktivně upravené střihy s ventilací (DOBLO). Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle vašeho přání. Základní velikosti dresů si upřesníte pomocí size tables.
Výběr správného materiálů je nejdůležitějším krokem před zahájením výroby. Přehled našich materiálů najdete na stránce materiály. Všechny naše materiály, používané k výrobě dresů pro korfbal jsou velice kvalitní a funkční. Pokud si nejste jisti, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího právě pro vás. Informace o cenách najdete v price list.

Polokošile korfbal

Polokošile je díky kvalitnímu, funkčnímu materiálu více než vhodná právě pro korfbal. Představuje elegantní variantu pohodlného a efektního sportovního oblečení. Provedení polokošile je ve střihu POLO s moderním límečkem, se zpevněným rozepínáním na čtyři knoflíčky. Samozřejmostí je také možnost volit ze střihového provedení pánské a dámské. V obou střihových provedeních nabízíme dvě varianty polokošíle – PRO a KLASIK.
Polokošile má dvojité prošití švů a vnitřní šev je krytý lemovkou. Exluzivní vzhled podtrhuje tištěná vnitřní etiketa a ergonomicky prodloužený zadní díl.
Námi doporučovaným materiálem polokošile pro korfbal je CoMo. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Požadované velikosti polokošil najdete pomocí size tables.
Potřebujete informace k ceně polokošil pro korfbal? Najdete je v price list.

Trenýrky korfbal

Trenýrky, neboli kraťasy, si můžete vybrat a objednat i samostatně bez dresů. Pokud ovšem potřebujete celý sportovní komplet, doporučujeme nejdříve vybrat dres nebo polokošili, ke kterým vám nezávazně připravíme korekturu trenýrek ve shodném designu. Trenýrky jsou vyráběny ve dvou provedeních střihu. Pánský (klasický) a dámský (elastický). Samozřejmostí je možnost výroby trenýrek s kapsami.
Námi doporučovaným materiálem trenýrek pro korfbal je CoMo. Jedná se o velice příjemný a zároveň funkční materiál. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Základní velikosti trenýrek si určete pomocí size tables. Potřebujete informace k ceně trenýrek pro korfbal? Najdete je v price list.

Sukýnky korfbal

Velmi žádané jsou také sukýnky pro korfbal. Vyrábíme je v provedení jako jednobarevné nebo v plném sublimačním potisku dle designu dresů a přání zákazníka. Sukně pro korfbal je možno vyrábět i s vnitřní nohavičkou. Námi doporučovaným materiálem pro výrobu sukýnek je CoMo. Jedná se o velice příjemný a zároveň funkční materiál. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Základní velikosti sukýnek pro korfbal si určete pomocí size tables. Potřebujete informace k ceně korfbalových sukýnek? Najdete je v price list.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu, polokošile, trenýrek či sukýnek z naší korfbalové nabídky, nebo požadujete oblečení ve vlastním, originálním designu, můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit sportovní oblečení zcela podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů nebo oblečení vám můžeme zkompletovat neúplné sady zhotovením podobných produktů tak, abyste je i nadále mohli používat.

Subscribe for getting news
Please feel free to leave message to us, we will be pleased to answer.
Information about processing of personal data
Hlavní menu