FESTINA 24 HOUR WEMBO MTB EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2018

Extrémní, 24-hodinový maraton se konal poprvé ve střední Evropě – Bison Sportswear byl u toho.

Díky skvělé práci jednoho z našich partnerů, Bikepoint.sk, který dokázal jako jediný subjekt získat licenci na pořádání tohoto cyklistického závodu ve střední Evropě, se také  Bison Sportswear stal jedním z partnerů tohoto závodu.

Exkluzivní dresy pro vítěze všech kategorií z naší výroby ještě čekaly na své majitele, když jsme v Campingu Belá – Nižné Kamence postavili propagační stánek s ukázkou našich cyklistických produktů.

Z naší výroby byla také sada vlajek jednotlivých zemí, jejichž zástupci se objevili na startu.

Skvělou organizaci a atmosféru ocenil také sám předseda WEMBO – the World Endurance Mountain Bike Organisation, pan Russell Baker, který přiletěl z Austrálie a kterého jsme také měli tu čest přivítat v našem stánku.

Mrkněte do jedné z aktualizovaných fotogalerií, kde najdete spoustu fotek nejen ze samotného závodu, zázemí, ale také z krásného okolí této části Slovenska.

Cyklistika ná baví a jsme rádi, že můžeme podpořit podobné akce 🙂

Hledáte cyklistické dresy s originálním designem, ve kterých se budete cítit pohodlně? V Bison Sportswear vám zdarma připravíme váš vlastní design a vyrobíme cyklistické dresy z nejkvalitnějších materiálů.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu