Florbalové oblečení – inspirativní a zajímavé.

Florbalové oblečení – nekončící inspirace pro amatéry i profesionály všech sportů.

 

Florbal je stále oblíbenější kolektivní sport, který si i přes svoji poměrně krátkou tradici vytvořil v Česku početnou hráčskou i fanouškovskou komunitu.
Florbalové týmy a kluby patří k našim nejoblíbenějším zákazníkům. Dobře znají možnosti sublimačního tisku a dokáží je využít.

Proč vypadat jako ostatní, když to není nutné a nestojí vás to nic navíc?

Ceny našich dresů, týmového oblečení a doplňků jsou již včetně jakéhokoliv potisku – všech možných barevných kombinací, všech log, čísel a nápisů.

Příprava designu veškerého sportovního oblečení je u Bison Sportswear zdarma!

Prostě nezaplatíte nic navíc proti cenám v ceníku!
Proč to nevyužít? Navíc, příprava grafiky vašich originálních a nezaměnitelných florbalových dresů je jednodušší, než by jste čekali.

Můžete  také využít kvalitu našich materiálů, vyvzorovaných našimi dodavateli speciálně pro nás.

Patříte i vy mezi tisíce florbalových nadšenců, a potřebujete proto originální a zároveň pohodlný florbalový dres? Připravíme vám florbalový dres, trenýrky a štulpny přesně podle vašich představ. K tomu můžete mít další doplňky a týmové oblečení, které vám budou ostatní jen závidět

Letní florbalové turnaje vrcholí a florbalové kluby se připravují na novou sezónu. Právě teď je nejvyšší čas začít připravovat výrobu nových, florbalových dresů. Začít můžete výběrem produktů na stránce florbal.

Pro inspiraci se můžete podívat do galerie vyrobených florbalových dresů. Jak může váš tým vypadat si ověříte v naší galerii týmů ve florbalových dresech Bison Sportswear.

Pokud si nevíte rady, stačí nás kontaktovat.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu