Hokejové dresy v efektním provedení.

Vývoj a výroba sportovních dresů a týmového oblečení je nikdy nekončící proces, který nás baví.
Neustále se snažíme na našich produktech pracovat a přinášet nová, lepší řešení. Cílem je zůstávat na čele vývoje a udržet vysoký standard všech našich produktů.
Ať už se jedná o propracovanější provedení detailů, nové materiály, nové střihy, přinášející větší komfort nebo lepší vzhled, za vším vidíme hlavně spokojenost našich zákazníků.

Představujeme vám provedení hokejových dresů s kulatým límcem.

Límec hokejového dresu je důkladně propracovaný do každého detailu. Efektní střih spolu s použitím nového materiálu, který je vytipován speciálně pro tyto límce hokejových dresů, vytváří jedinečný efekt.

Toto řešení zajišťuje také maximální vzdušnost a tím přispívá ke komfortu hráčů na ledě. Strutura materiálu, ve spojení se sedlem a střihem, vytváří z hokejového dresu s tímto límcem Hi-tech produkt, který vás odliší od soupeřů.
Límec s označením „M“ vybírejte v konfigurátoru hokejových dresů.

Neváhejte a prohléděte si naši nabídku hokejových dresů.
Mrkněte nejdříve do přehledné nabídky možných variant provedení hokejových produktů, kterou jsme pro vás připravili. Najdete tam možnosti střihového provedení hokejových dresů, štulpen, riban a převlečných kalhot.
Všechny vyobrazené varianty si můžete potom zvolit v konfigurátoru, nebo nám název vybrané varianty napište do e-mailu a my se o vše postaráme.
Pro přípravu designu vašich hokejových dresů můžete také vybírat z předpřipravených hokejových designů.


Příprava grafického designu hokejových dresů, sublimačních hokejových štulpen, převlečných kalhot, hokejových riban a také veškerého týmového oblečení je u Bison Sportswear zdarma!


Pokud si nevíte rady, stačí nás kontaktovat.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu