Hokejové dresy – zkušenosti ničím nenahradíš.

Hokejové dresy z výroby Bison Sportswear mají již téměř dvacetiletou tradici. Hokej patří k našim nejdůležitějším sportům.
Naše dlouholeté působení v tomto sportu nám přineslo neocenitelné zkušenosti, díky kterým jsme schopni našim zákazníkům nabídnout opravdu tu nejlepší, profesionálně prověřenou kvalitu.

Naše dresy expedujeme nejen k nejlepším profesionálním, hokejovým týmům v ČR, ale našly si cestu i do severských zemí, jako je Švédsko, Finsko a Norsko. Narazíte na ně také ve Spojených státech a Kanadě. V těchto tradičně hokejových zemích oceňují především kvalitu našich materiálů, originální, dobře padnoucí střihy a precizní provedení.

Profesionální hokejové dresy z výroby Bison Sportswear splňují nejnáročnější, extraligové požadavky. Nabízíme různé varianty střihového provedení, všití ventilačních prvků, atraktivních límečků a dalších, důležitých detailů.

Hokejové dresy musí být odolné, pohodlné a snadno rozpoznatelné během rychlé hry. To všechno dobře víme, proto u nás kromě kvalitních materiálů a provedení získáte také originální design dresů.

Příprava grafického designu hokejových dresů, sublimačních hokejových štulpen, převlečných kalhot, hokejových riban a také veškerého týmového oblečení je u Bison Sportswear zdarma!

Neváhejte a a prohléděte si naši nabídku hokejových dresů.

Mrkněte nejdříve do přehledné nabídky možných variant provedení hokejových produktů, kterou jsme pro vás připravili. Najdete tam možnosti střihového provedení hokejových dresů, štulpen, riban a převlečných kalhot.
Všechny vyobrazené varianty si můžete potom zvolit v konfigurátoru, nebo nám název vybrané varianty napište do e-mailu a my se o vše postaráme.

Pro přípravu designu vašich dresů můžete vybírat z předpřipravencýh hokejových designů, nebo si zkusit sami navrhnout design svých hokejových dresů.

Pokud si nevíte rady, stačí nás kontaktovat.

Hlavní menu