Hokejové dresy – zkušenosti ničím nenahradíš.

Hokejové dresy z výroby Bison Sportswear mají již téměř dvacetiletou tradici. Hokej patří k našim nejdůležitějším sportům.
Naše dlouholeté působení v tomto sportu nám přineslo neocenitelné zkušenosti, díky kterým jsme schopni našim zákazníkům nabídnout opravdu tu nejlepší, profesionálně prověřenou kvalitu.

Naše dresy expedujeme nejen k nejlepším profesionálním, hokejovým týmům v ČR, ale našly si cestu i do severských zemí, jako je Švédsko, Finsko a Norsko. Narazíte na ně také ve Spojených státech a Kanadě. V těchto tradičně hokejových zemích oceňují především kvalitu našich materiálů, originální, dobře padnoucí střihy a precizní provedení.

Profesionální hokejové dresy z výroby Bison Sportswear splňují nejnáročnější, extraligové požadavky. Nabízíme různé varianty střihového provedení, všití ventilačních prvků, atraktivních límečků a dalších, důležitých detailů.

Hokejové dresy musí být odolné, pohodlné a snadno rozpoznatelné během rychlé hry. To všechno dobře víme, proto u nás kromě kvalitních materiálů a provedení získáte také originální design dresů.

Příprava grafického designu hokejových dresů, sublimačních hokejových štulpen, převlečných kalhot, hokejových riban a také veškerého týmového oblečení je u Bison Sportswear zdarma!

Neváhejte a a prohléděte si naši nabídku hokejových dresů.

Mrkněte nejdříve do přehledné nabídky možných variant provedení hokejových produktů, kterou jsme pro vás připravili. Najdete tam možnosti střihového provedení hokejových dresů, štulpen, riban a převlečných kalhot.
Všechny vyobrazené varianty si můžete potom zvolit v konfigurátoru, nebo nám název vybrané varianty napište do e-mailu a my se o vše postaráme.

Pro přípravu designu vašich dresů můžete vybírat z předpřipravencýh hokejových designů, nebo si zkusit sami navrhnout design svých hokejových dresů.

Pokud si nevíte rady, stačí nás kontaktovat.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu