Indoor sportovní oblečení nejvyšší kvality.

Ať už venku nebo uvnitř, v oblečení Bison Sportswear vás sport prostě bude bavit.

Naše oblečení, k jehož výrobě používáme pečlivě vybrané a ověřené materiály, vám vždy poskytne potřebný komfort.

Výrobě našeho sportovního oblečení věnujeme náležitou péči.
Vše začíná tím nejdůležitějším, což je výběr toho správného materiálu a jeho testování v praxi. Zvláště u halových, indoor sportů, je to velice důležité! Materiály k výrobě dresů musí splňovat všechny náročné požadavky, které jsme během našich dlouholetých zkušeností při výrobě sportovního oblečení nashromáždili. Teprve potom je zařadíme do naší výroby.

Naše dresy doporučujeme nosit vždy přímo na tělo, bez funkčního spodního prádla, jako první vrstvu. Jenom tak využijete exkluzivní vlastnosti našich materiálů, díky kterým se už nemusíte starat o podvlékací trička.
Materiály, ze kterých naše dresy vyrábíme jsou jemné, příjemné na omak. Samozřejmostí je funkčnost, díky které jsou schopné odvádět pot od těla a budete se v nich cítit stejně příjemně jak na začátku utkání, tak na jeho konci.

Přesně padnoucí střih dresu a sportovního oblečení je základ dobrého výkonu na hřišti.

Střihové provedení našich dresů, trenýrek a dalšího, týmového, sportovního oblečení vyhovuje jak individuálním, indoor sportům, tak také těm týmovým. Díky našim zkušenostem můžeme nabízet dokonale propracovné střihy, které vás na hřišti nebudou absolutně omezovat v pohybu.
Kdo jednou oblékl dres, který mu neseděl, dobře ví, o čem je řeč.
Bohužel i dnes se stále ještě najdou výrobci, kteří se zaměřují pouze na design dresu, ale jejich střihy nejsou dostatečně propracované a v konečném důsledku jsou dresy při pohybu na hřišti pro hráče omezující a nepříjemné.
Toho se u dresů a sportovního oblečení z výroby Bison Sportswear obávat nemusíte.

Za kvalitou dresů a sportovního oblečení, co opustí naši výrobu si stojíme!

V našem výrobním sortimentu najdete dresy a týmové oblečení pro futsal, basketbal, volejbal, florbal, házenoua další. Oblíbené jsou také dresy pro squash, stolní tenis, šipky, kuželky, bowling a spoustu dalších sportů.

Stačí si vybrat sport a můžete si jednoduše připravit grafický návrh dresů pro váš tým.

Nebo nás rovnou kontaktujte, rádi vám poradíme.

BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu