Lakros – atraktivní a moderní sport. 

Larkos oblečení od Bison Sportswear

Lakros patří mezi dynamicky se rozvíjející a moderní sporty.
Ačkoliv vznikl již před několika stoletími, pravděpodobně v Severní Americe, jeho popularita neustále narůstá.

Lakros má spoustu variant. Ať už se jedná o fieldlakros, boxlakros, interkros, pinnie nebo český lakros, společným rysem všech variant lakrosu je to, že cílem je dopravit malý míček do soupeřovy branky hájené brankařem. Míček hráči nosí, nahrávají a chytají za pomoci jakési kapsy na konci lakrosové hole.

Pro všechny varianty lakrosu je společná jedna důležitá věc. Kvalitní, pohodlné a zajímavé oblečení. Nejde jen o dresy, ale také spoustu produktů týmového oblečení a vybavení, které může být v jednotném, klubovém designu a podtrhne tak příslušnost hráčů ke klubu nejen na hřišti. To vše najdete u Bison Sportswear.

Lakrosový dres Bison SportswearLakrosový dres Bison SportswearLakrosový dres Bison Sportswear

Na rozdíl od jiných výrobců, máme s oblečením pro různé varianty Lakrosu dlouholeté zkušenosti. Lakrosové dresy dodáváme již několik let do Kanady, Skadinávie a spousty dalších evropských zemí.

Lakrosové dresy můžete vybírat z několika variant provedení. Jejich souhrn najdete v přehledu lakrosových produktů.
Spoustu zajímavých designů pro inspiraci najdete v naší fotogalerii lakrosových dresů.
Přípravu designu vlastních dresů můžete začít v konfigurátoru lakrosových dresů.

V každém okamžiku jsme připraveni vám pomoci a ve spolupráci s našimi profesionálními grafiky můžeme dokončit design vašich dresů k úplné spokojenosti. Práce našich grafiků na přípravě designu je zcela zdarma!

Pomůžeme vám také s výběrem toho správného materiálu. Ať už jste profesionálové nebo amatéři, u nás dostanete vždy to nejlepší za férové ceny.

Jak vypadají týmy v našich dresech? Mrkněte do fotogalerie týmů v Lakrosových dresech Bison Sportswear.

Máte nějaké dotazy? Neváhejte nás kontaktovat, rádi připravíme nabídku Lakrosových dresů a týmového vybavení přímo pro váš tým.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu